GQ apdovanojimuose specialų apdovanojimą pelnė Davidas Beckhamas, metų ikona tapo K. Minogue

GQ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-04 11:32
Antradienio vakarą Londone vyko kasmetiniai žurnalo GQ organizuojami Metų vyro apdovanojimai. Į iškilmingą ceremoniją susirinkusios pramogų pasaulio žvaigždės džiugino puošniais įvaizdžiais ir negailėjo vienas kitam gražių žodžių. Vakaro žvaigžde tapo buvęs futbolininkas Davidas Beckhamas, pelnęs specialų apdovanojimą. Išskirtiniame renginyje dalyvavo ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė su vyru Dexteriu Fletcheriu.

Vyriausiasis GQ MAGAZINE redaktorius D. Beckhamą įvertino už jo vykdomus mados, labdaros ir futbolo projektus, kurie pakeitė ne vieno žmogaus gyvenimą. 22-ojoje apdovanojimų ceremonijoje D. Beckhamas pasirodė kartu su žmona dizainere Victoria Beckham ir vyriausiuoju sūnumi Brooklynu. 

Žurnalo „GQ“ žurnalistės paklaustas, kokį patarimą duotų savo keturiems vaikams, Davidas nesuabejo: „Sunkiai dirbti“.

GQ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.
GQ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.

„Dažnai kartoju savo vaikams, kad kartais reikia atsisakyti tam tikrų dalykų dėl geresnės ateities. Tarkime, penktadienio vakarą neiti su draugais pasilinksminti, nes rytoj laukia teniso treniruotė, kaip, pavyzdžiui, mano sūnaus Cruzo, arba svarbi fotosesija, kaip, pavyzdžiui, Brooklyno. Reikia išmokti priimti sprendimus ir nepamiršti atsakomybės“, – kalbėjo jis. 

Ceremonijoje netrūko ir kitų, apdovanojimus pelniusių, garsenybių. Metų ikona šiemet išrinkta australų scenos deivė Kylie Minogue. Atsiimdama statulėlę, moteris neslėpė susijaudinimo ir prisiminė ne vienerius metus trukusią kovą su vėžiu.

GQ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.
GQ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.

„Ačiū jums visiems. Vos prakalbus apie kovą su šia klastinga liga, prisiminiau, kokia stipri komanda buvome kartu su mane prižiūrėjusiais medicinos darbuotojais, – kalbėjo K. Minogue. – Jie mane daug ko išmokė. Būti ikona reiškia turėti pakankamai ryžto ir dirbti nepaisant didžiulių skausmų bei tekančių ašarų“.

Dainininkė ne tik atsiėmė apdovanojimą, noriai pozavo fotografams, bet ir atliko įspūdingą pasirodymą. 

GQ apdovanojimų nepraleido ir dainininkė Rita Ora, Kembridžo hercogienės brolis Jamesas Middletonas, virtuvės šefas Gordonas Ramsey su neseniai penktąjį vaikelį pagimdžiusia žmona Tana bei kiti svarbūs svečiai.

GQ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.
GQ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.

Specialus apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus: Iggy Pop

Metų dizaineris: Kim Jones

Metų rašytojas: James Ellroy

Metų aktorė: Nicole Kidman

Metų aktorius: Taron Egerton

Metų ikona: Kylie Minogue

Geriausias gyvas pasirodymas: George Ezra

Gyvenimą keičianti: Greta Thunberg

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama