Harry Stylesas sugrįžta: pristato dainą „As It Was“ ir ukrainiečio Tanu Muino režisuotą vaizdo klipą

Harry Stylesas / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-04-01 10:18
Superhitų „Watermelon Sugar“, „Golden“, „Sign of a Times“ ir kitų atlikėjas, „Grammy“ laimėtojas ir pasaulinė popmuzikos žvaigždė Harry Styles sugrįžta su nauja daina „As It Was“. O jau gegužės 20 d. pasirodys ir naujausias jo albumas „Harry‘s House“.

Pagrindinis būsimo albumo singlas „As It Was“ pasirodė kartu su vaizdo klipu, kuris buvo nufilmuotas prieš mėnesį Londone. Klipo autoriumi tapo „Grammy“ nominuotas ukrainiečių režisierius Tanu Muino.

„Režisuoti Harry Styles vaizdo klipą buvo svajonė, nes jis yra mano mėgstamiausias atlikėjas, ir ji išsipildė“, – džiaugsmo neslėpė Tanu. „Tiesa, filmuoti šį atlikėją man buvo saldžiai rūgštu. Kodėl? Viena vertus, tai buvo viena laimingiausių dienų mano gyvenime, tačiau antrąją filmavimo dieną įvyko rusų invazija į Ukrainą, taigi galite įsivaizduoti, kokias beprotiškas emocijas išgyvenome filmavimo aikštelėje. Aš ir mano komanda iš Ukrainos atidavėme labai daug meilės šiam vaizdo klipui.“

Harry Styles – „As It Was“:

„Harry‘s House“ yra trečiasis žymiojo brito albumas. „As It Was“ yra pirmoji paviešinta Harry Styles daina po fenomenalaus populiarumo susilaukusio albumo „Fine Line“ pasirodymo 2019 m.

Naujasis albumas susideda iš 13 dainų, kurias muzikantas įrašinėjo skirtinguose pasaulio kraštuose: Didžiojoje Britanioje, Los Andžele ir Tokijuje laikotarpyje tarp 2020 iki 2021 metų. Prieš albumo prisidėjo ilgamečiai Harry Styles kolegos Kidas Harpoonas, Tyleris Johnsonas ir Mitchas Rowlandas. „Harry‘s House“ jau galima užsisakyti ir skaitmeninėje, ir fizinėje versijoje bei tapti pirmuoju, kuris išgirs šį gerbėjų visame pasaulyje nekantriai laukiamą muzikinį darbą.

Balandžio 15 ir 22 d. Harry Styles pasirodys ant pagrindinės žymiojo amerikiečių festivalio „Coachella“ scenos. Festivalio metu gerbėjai pirmieji galės išgirsti ir gyvai atliekamą „As It Was“ singlą. Nuo birželio 11 d. Harry Styles pratęs savo „Love On Tour“ muzikinį turą po pasaulį. Pirmasis turo koncertas įvyks Glazge.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama