Į režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo premjerą Vilniuje atvyksta ir Rusijos žvaigždės

Ivanas Jankovskis ir Emilis Vėlyvis „Nakties sergėtojų“ filmavimo užkulisiuose / Filmo kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-25 10:46
Antradienį „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre bus pristatomas naujausias Emilio Vėlyvio filmas „Nakties sergėtojai“. Tai išskirtinė proga žiūrovams ir svečiams susitikti su filmo kūrybine grupe – režisieriumi Emiliu Vėlyviu, Rusijos kino legenda aktoriumi Leonidu Jarmolniku ir filmo vykdančiuoju prodiuseriu Dmitrijumi Domninu.

Patiems ištikimiausiems E.Vėlyvio gerbėjams suteikta unikali galimybė įsigyti bilietus į iškilmingą „Nakties sergėtojų“ premjerą Lietuvoje.

Leonidas Jarmolnikas – vienas pagrindinių vaidmenų atlikėjų „Nakties sergėtojuose“, jis taip pat vienas šio filmo prodiuserių. 62-jų metų aktorius yra vienas produktyviausių Rusijos kino istorijoje. Jo biografijoje – virš šimto kine suvaidintų vaidmenų, dvylika filmų, kur „suvaidino“ pats save, 8 prodiusuoti filmai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Emilis Vėlyvis apie „Nakties sergėtojus“: „Filmas turi vieną minusą – nenusifilmavo Leonardo DiCaprio“

L.Jarmolnikui teko dalyvauti kuriant tokius kultinius sovietmečio filmus, kaip „Žmogus iš Kapucinų bulvaro“ ir „Ieškokite moters“. Jis vaidino legendiniame kino žurnale „Jeralašas“ ir filmuose vaikams „Tas pats Miunhauzenas“, „Žvirblis ant ledo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Apie katiną“, „Piligrimo“ kapitonas“ bei kt. Šiandien Jarmolnikas sėkmingai tebesifilmuoja didžiajame Rusijos kine ir serialuose, kuria tiek psichologines dramines, tiek fantastines roles.

Filme „Nakties sergėtojai“ jam patikėtas spec. tarnybų slaptojo būrio „N“ vado vaidmuo – inspektorius Gamajunas prižiūri kito pasaulio būtybių veiklą mieste ir saugo nuo akistatos su žmonėmis. Jo komanda saugo žmones nuo apokalipsės, kuri galėtų iškilti, jei pasaulyje nuspręstų dominuoti Drako vampyrų klanas...

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama