LRT naujojo sezono atidaryme puošnūs svečiai klausėsi ypatingo koncerto

Į naujojo LRT sezono atidarymą rinkosi išskirtiniai svečiai / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-29 18:51
Šiandien Valdovų rūmuose vyko jau 92-ojo LRT sezono pristatymas. Kaip ir kasmet, solidus renginys sulaukė ypatingų svečių iš Lietuvos politikos, meno bei kultūros pasaulio dėmesio.

Vakaro svečiai bei žiūrovai galėjo mėgautis ypatingais žinomiausių atlikėjų koncertais. Savo pasirodymus dovanojo Justė Arlauskaitė-Jazzu, Lilas ir Innomine, Gytis Paškevičius, Edmundas Kučinskas, Katažina Zvonkuvienė, Tadas Juodsnukis, Bjelle, „Giunter Percussion“, „The Station“, „Laiminguo“, „Original Copy“ bei LRT ritmo grupė.

Vakaro pabaigoje buvo iškilmingai patiekti net du tortai. Garbė juos pjauti buvo suteikta LRT generaliniam direktoriui Audriui Siaurusevičiui ir Seimo Pirmininkui Viktorui Pranskiečiui.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius laidoje „Laba diena, Lietuva“ teigė, kad šis sezonas – ypatingas. „Mums didžiulė garbė, kad galime dirbti LRT, kai Lietuvos valstybė švęs valstybės atkūrimo šimtmetį. Ir, aišku, mes norime kuo labiau, kuo plačiau paminėti tą datą, kuri, mano galva, yra turbūt svarbiausia data Lietuvos istorijoje“, – svarbią naujojo sezono misiją pabrėžė A. Siaurusevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama