Iškilo grėsmė karališkosios šeimos narių reputacijai: ar jie lankėsi pas plastikos chirurgus?

Princui George'ui – ketveri. Ar panašus jis į savo tėtį vaikystėje? / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-25 12:11
Vienas jautriausių privačių duomenų pasisavinimas per pastaruosius keletą mėnesių. Pranešama, jog garsios Londono plastinės chirurgijos klinikos pacientai atsidūrė po padidinamuoju stiklu. Programišių grupuotės, pasivadinusios „The Dark Overload“, taikinyje ne tik garsenybės, bet ir karališkosios šeimos nariai?

Manoma, kad policijai gerai žinoma programišių grupuotė „The Dark Overload“ įvykdė kibernetinę ataką prieš garsią „London Bridge“ estetinės ir plastikos chirurgijos kliniką. Nutekintos gali būti ne tik pramogų pasaulio, bet ir karališkosios šeimos narių nuotraukos.

„Galime patvirtinti, jog klinika patyrė kibernetinę ataką. Griebėmės visų įmanomų priemonių kuo greičiau sustabdyti įsilaužimui į mūsų duomenų bazę. Siekėme išgelbėti pacientų privatumą ir kaipmat kreipėmės į Metropolitano policiją“, – pranešime spaudai tikina plastinės chirurgijos klinika.

„Apgailestaujame, tačiau mūsų IT ekspertai bei policija tyrimo metu nustatė, jog vis dėlto duomenys buvo pavogti.“

Vienos populiariausių Londono klinikų pacientai manoma yra tokios žvaigždės kaip Katy Price, o grupelė žmonių net tikina, kad čia lankosi ir britų karališkosios šeimos nariai.

Užsienio žiniasklaidą programišiai informavo, kad planuoja nutekinti fotografijas ir duomenis, kuriose matyti žinomų žmonių „pataisytos“ vietelės. Jau nekalbant apie jų itin intymias paslaptis. Anot nusikalstamos grupuotės narių, tokio medicininio savartyno pasaulis dar neregėjo.

Paviešinus nusikalstamos grupuotės „The Dark Overload“ grasinimus, Londono Metropolitano policijos departamentas prisipažino spalio 17 dieną gavęs parodymus iš plastinės chirurgijos klinikos. Tyrimas pradėtas, bet iki šiol jokių itariamųjų nėra.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama