Ispanų žiniasklaida: Rafaelis Nadalis su žmona Maria laukia šeimos pagausėjimo

Rafaelis Nadalis su žmona Maria Francisca Perello / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-15 15:47
Vienas geriausių visų laikų tenisininkų Rafaelis Nadalis su žmona Maria Francisca Perello laukia pirmagimio, praneša ispanų žurnalas „Hola!“.

Kaip skelbia ispanų žiniasklaida, 36-erių sportininkas netrukus taps tėčiu. Ši žinia pasklido ispanų fotografams užfiksavus R.Nadalį ir M.Franciscą Perello atostogaujant Maljorkoje, kai jie leido laiką savo jachtoje „Great White“. Užfiksuotuose kadruose matyti apvalėjantis Marios pilvukas, kurį išryškino vientisas maudymosi kostiumėlis. 

Pastebima ir tai, kad 33-ejų M.Francisca Perello pastaruosius mėnesius viešumoje dėvėjo laisvus drabužius, tad kalbos apie laukiamus gandrus aidėjo jau kurį laiką. 

Tiesa, kol kas užsienio žiniasklaidai kalbų apie šeimos pagausėjimą nei Rafaelio, nei Marios atstovai nekomentavo.

Rafaelis Nadalis su žmona Maria Francisca Perello / „Scanpix“ nuotr.
Rafaelis Nadalis su žmona Maria Francisca Perello / „Scanpix“ nuotr.

36-erių tenisininkas trimis metais jaunesnę mylimąją Maria vedė 2019-ųjų spalį. Ispanai niekada apie savo asmeninį gyvenimą neatviravo, tačiau jų draugystė tęsiasi jau dešimtmečius, o nuostabūs santykiai užsimezgė dar R.Nadaliui būnant jauniu.

Praeityje Ispanijos tenisininkas teigė ypatingai norintis šeimos ir vaikų, tačiau taip pat pabrėžė, kad savo mažosioms atžaloms nori skirti visą dėmesį, o tai bus galima padaryti tik baigus tenisininko karjerą.

„Aš myliu vaikus ir norėčiau, kad jie darytų tai, kas jiems patinka. Norėčiau, kad jie pasuktų į sporto pusę. Sportas yra puiki edukacinė priemonė jauniems žmonėms išsiugdyti tinkamas vertybes, tokias kaip komandiškumas, pagarba, sunkus darbas“, – 2017 metais viename iš interviu kalbėjo Rafaelis.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama