Išskirtinės vestuvės Vilniuje: Aušra ir Šarūnas į santuokų rūmus atvyko vilkiku

Aušros ir Šarūno Domašių vestuvių akimirka / Bro&Sis nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-28 19:08
Šeštadienį sostinės santuokų rūmuose susituokę vilniečiai Aušra (29) ir Šarūnas (29) Domašiai sulaukė ne tik artimųjų ir draugų palaikymo, bet ir aplinkinių dėmesio. Jaunavedžiai į vestuvių ceremoniją atvyko ne prabangiu automobiliu ar limuzinu, kaip įprasta, o dideliu vilkiku.
Bro&Sis nuotr.
Bro&Sis nuotr.

A.Domašienė Žmonės.lt pasakojo, kad šią idėją sugalvojo ne atsitiktinai. Jos vyras Šarūnas dirba logistikos paslaugų įmonėje – su sunkiasvorėmis transporto priemonėmis susiduria kasdien. Ilgai svarstyti porai nereikėjo, tad nusprendė nustebinti vestuvių svečius.

„Mano vyras – vadybininkas logistikos centre, dėl to sugalvojome į vestuves važiuoti vilkiku. Jo draugas yra vairuotojas, kuris sutiko pavėžinti mus. Taip ir išėjo...“, – pasakojo nuotaka.

A.Domašienė teigė, kad vilkike teko praleisit visą dieną: nuo jos pasitikimo namuose iki vestuvių šventės šeštadienio vakarą.

„Šarūnas su vilkiku pasitiko prie namų, tuomet važiavome į santuokos rūmus. Susituokėme, o paskui visą dieną juo važinėjome, buvo tikrai linksma“, – džiaugėsi Aušra.

Bro&Sis nuotr.
Bro&Sis nuotr.

Toks pasirinkimas nustebino ne tik susirinkusius svečius, bet ir būrį praeivių, kurie nepraleido progos užfiksuoti jaunųjų su neįprasta transporto priemone.

„Staigmena svečiams buvo nebloga. Ne tik jie nustebo, bet ir žmonės, ėję pro šalį. Visi paveikslavo mus, pypino automobilio signalais. Gavome labai daug dėmesio. Buvo nerealu!“, – Žmonės.lt pasakojo A.Domašienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama