Jackas White'as pasipiršo mylimajai koncerto metu ir čia pat ją vedė

Jackas White‘as ir jo mylimoji Olivia / „Scanpix“ ir instagram nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-04-10 20:30
Penktadienį per Detroite vykusį dainininko Jacko White'o (46) koncertą gerbėjai sulaukė netikėtos staigmenos – muzikantas išsitraukė žiedą ir žiūrovų akivaizdoje pasipiršo savo merginai Oliviai Jean. Negana to, iškart buvo surengtos ir vestuvės!

Roko grupės „The White Stripes“ vokalistas žinia apie įvykusias sužadėtuves ir vestuves netrukus pasidalijo ir instagramoje paskyroje, kur paviešino jautrią savo ir Olivios akimirką.

Ypatingas koncertas įvyko J.White'o gimtinėje, Detroito masonų salėje. Ši vieta buvo pirmoji dainininko turo „Supply Chain Issues“ stotelė, į kurią išparduoti visi bilietai.

Koncerto metu J.White'as pasikvietė į sceną O.Jean, kuri taip pat yra dainininkė, ir jiedu duetu atliko 2001 m. „The White Stripes“ kūrinį „Hotel Yorba“, rašo „The Detroit News“.

Olivią žiūrovams pristatęs kaip savo merginą, J.White'as įteikė žiedą, atlikdamas dainą „Hotel Yorba“, prieš pat nuskambant žodžiams „Let's get married“ (liet. „Susituokime“) paprašė už jo tekėti. Tuomet O.Jean apsipylė ašaromis ir ištarė „taip“.

Sužadėtuvės buvo trumpos, nes... tuojau pat įvyko vestuvės! Nedidelė grupelė žmonių, tarp kurių J.White'o motina, O.Jean tėvas ir ceremonmeisteris, greitai užlipo ant scenos, kur stebint publikai buvo įteisinta mylimųjų santuoka. Susituokęs J.White'as toliau tęsė koncertą.

Tai – trečioji dainininko santuoka. Anksčiau jis buvo vedęs Meg White iš grupės „The White Stripes“ ir modelį bei dainininkę Karen Elson.

Žiūrėkite ir vaizdo įrašą:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama