Jausmingai prakalbusi Demi Moore: „Savo karjeros pradžioje vos savęs nesunaikinau“

Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-29 14:17
55-erių aktorės Demi Moore gyvenime netrūko išbandymų. 1980 metais ji atsidūrė reabilitacijos klinikoje dėl narkotinių medžiagų ir alkoholio vartojimo, o 2012 metais – dėl valgymo sutrikimų. Pasiekusi žemiausią nuopuolio tašką, garsi aktorė dabar dėkoja keliems, beveik nepažįstamiems žmonėms, pasipainiojusiems jos gyvenime.

Šiais metais Demi tapo „Metų moterimi“. Reabilitacijos namai „Peggy Albrecht Friendly House“ per savo kasmetinius apdovanojimus pakvietė ją tarti žodį.

„Jaučiu, tartum visų gyvenimuose būtų momentų, priverčiančių pakeisti kelio kryptį, taip pat jie, tie momentai, pakeičia mus iš esmės. Savo karjeros pradžioje aš vos savęs nesunaikinau, ritausi žemyn, ir nesvarbu, kokia sėkmė mane lydėjo, aš vis ritausi žemyn, niekada nesijaučiau pakankamai gerai. Nuvertinau save. Ir tas destruktyvus kelias kaipmat mane atvedė prie krizinės būsenos.“

Demi Moore kalbėjo apie žmones, kuriuos mažai pažinojo, bet kurie jai padėjo labiausiai. Sugrįžti į gyvenimą ir jį įsimylėti iš naujo reikėjo nemažai pastangų. 

Demi padėkojo ir reabilitacijos klinikai „Friendly House“. Ši įstaiga metai iš metų padeda su didžiulėmis problemomis kovojančioms moterims.

Filmo „Ghost“ aktorė ir buvusi Bruce‘o Williso žmona gražių žodžių negailėjo ir savo šeimos nariams bei tiems, kurie jai padėjo per gyvenimą eiti pirmyn ir išsivaduoti nuo kamavusių priklausomybių.

2012 metais intervius su „Harper's Bazaar“ Demi kalbėjo: „Mano santykiai su kūnu – meilė ir neapykanta. Didžiausi konfliktai su savimi kyla tada, kai aš pajuntu, kad kūnas mane išduoda, arba, kai tenka kovoti su svoriu“, – tada teigė D.Moore.

Moteris pasakojo, kad tokiomis akimirkomis ji pykdavo dėl to, jog negalėdavo valgyti, ko panorėjusi, o jos kūnas atrodydavo kitaip, nei ji trokšdavo.

D.Moore taip pat yra pasakojusi ir apie dar vieną netikėtą savo baimę. „Kas mane gąsdina labiausia, tai yra žinojimas, kad negaliu visko pati kontroliuoti. Tai verčia mane jaustis nesaugiai“, – prieš penkerius metus kalbėjo ji.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama