JAV gyvenanti šokėja Iveta Lukošiūtė su ukrainiečiu vyru Jenya laukiasi trečios atžalos

Iveta Lukošiūtė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-04 18:51
JAV gyvenanti buvusi šokėja Iveta Lukošiūtė su ukrainiečiu vyru Jenya Raytsesu gyvena džiaugsmu – pora laukiasi trečiosios atžalos.

Džiugia žinia I.Lukošiūtė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Buvusi šokėja paviešino nuotraukas, kuriuose ji demonstruoja suapvalėjusį nėščiosios pilvuką.

„10 savaičių ir 1 diena, skaičiavimas prasidėjo“, – rašė ji ir pasidalijo kadrais, kuriuose matyti ir dukra Ilana.

Apie nėštumą ji kalbėjo ir Instagramo istorijose (ang. stories): „Dar truputį per anksti dalintis naujienomis, bet kai kuriomis dienomis aš taip išsipūčiu, kad tampa sunku tai nuslėpti“.

Žvelgiant į Ivetą, akivaizdu – ji iš tiesų laiminga... Buvusi šokėja neslepia šypsenos.

Žmonės.lt primena, kad I.Lukošiūtė su ukrainiečiu vyru J.Raytsesu augina 2017-ųjų sausį gimusį sūnų Vidą ir 2020 metų balandžio 25-ąją gimusią dukrą Ilaną.

Prieš kurį laiką apie santykius su sutuoktiniu prakalbusi Iveta pasakojo, kad su vyru jie – tikri sielos draugai. Nuo pirmos pažinties dienos.

„Žmonės sako, kad santuoką reikia prižiūrėti, nuolat dirbti. O ką tiksliai dirbti reikia? Mes nesipykstame, viską išsiaiškiname normaliai kalbėdamiesi, todėl nesuprantu to pasakymo apie darbą. Gal taip yra dėl to, kad susitikome brandaus amžiaus“, –2020 metais, sulaukusi dukros, kalbėjo ji.

Moteriai susilaukti pirmagimio nebuvo lengva. Atvirame interviu ji yra prisipažinusi, kad patyrė du persileidimus. Po tokių išgyvenimų vis tik svajonės turėti dar vieną vaiką Iveta tąkart neatsisakė. 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama