Kalėdinių dainų ikonos Michaelo Bublé žmona laukiasi ketvirto vaiko: pranešė itin originaliai

Michaelas Buble ir Luisana Lopilato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-02-22 09:37
Kanadiečių dainininkas Michael Buble, geriausiai žinomas dėl garsiųjų kalėdinių dainų ir koncertų, laukia šeimos pagausėjimo. Su žmona Luisana Lopilato jiedu sūpuos jau ketvirtą vaikelį.

Michael Buble žmona Luisana Lopilato pranešė, kad laukiasi ketvirto kūdikio, rašo the „The Sun“. Moteris naujieną paskelbė itin originaliu būdu – apvalėjantį pilvą pademonstravo naujame vyro vaizdo klipe.

46 metų kanadietis ir 34 metų modelis jau turi aštuonerių sūnų Noah, šešerių Elias ir trejų dukrą Vidą.

Naujojo kūrinio „I'll Never Not Love You“ (liet. „Aš niekada nenustosiu tavęs mylėti“) klipą, kuris pasirodys antradienį vakare, dar prieš premjerą pamatė naujienų portalas TMZ.

Michaelas Buble ir Luisana Lopilato / „Scanpix“ nuotr.
Michaelas Buble ir Luisana Lopilato / „Scanpix“ nuotr.

Manoma, kad šis vaizdo įrašas – Michaelo dainos „Haven't Met You Yet“ (liet. „Dar nesutikau tavęs“) klipo tęsinys, kuriame dainininkas pirmą kartą nusifilmavo su tuometine sužadėtine Luisana.

„Haven't Met You Yet" buvo graži mūsų meilės pradžia. Po 10 metų istorija tęsiasi nepaprastoje dalyje „I'll Never Not Love You“, – socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė atlikėjas.

M.Buble ir L.Lopilato susižadėjo 2009 m., o susituokė po dvejų metų – 2011-aisiais.
 
Michaelas Buble ir Luisana Lopilato su ką tik gimusiu sūnumi Elias / „Instagram“ nuotr.
Michaelas Buble ir Luisana Lopilato su ką tik gimusiu sūnumi Elias / „Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2016 metų sutuoktinių pirmagimiui Noah diagnozuotas vėžys. Pradžioje atrodė, kad tai yra vaikiška liga – kiaulytė, tačiau po kelių rimtų tyrimų paaiškėjo, kad vaiko pilve – darinys.

Septynis mėnesius berniukas buvo gydomas Los Andžele, operuotas, taikyta chemoterapija. Pora, neslėpusi sūnaus diagnozės, tiksliai neįvardijo, kur buvo įsitaisęs navikas, – spėliota, kad greičiausiai kepenyse.

Michaelas Buble su šeima  / Scanpix nuotr.
Michaelas Buble su šeima / Scanpix nuotr.

2017-ųjų vasarį tėvai galėjo atsidusti lengviau ir atsitraukti nuo sūnaus lovos – medikų prognozės pasirodė optimistinės ir mažylis puikiai sveiko. Sėkmingai įveiktas ir pooperacinis laikotarpis.

„Visas mano gyvenimas yra įkvėptas to, kaip mano šeimos verčia mane jaustis. Mano žmona... Mano vaikai... Tėvai, seserys, vadybininkas... Nėra žodžių apibūdinti tam, kaip jaučiuosi jūsų atžvilgiu. Kartais „Aš tave myliu“ yra tiesiog neužtenka. Tai, ką jaučiu, yra daug daugiau,“ – sunkiai tramdydamas jaudulį kalbėjo atlikėjas.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama