Kalėdų proga – grupės „Kitava“ dovana: kviečia kurti stebuklus

Grupė „Kitava“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-23 16:10
Kalėdos – tai laikas, kai kiekvienas stengiamės atverti savo širdis, pripildyti jas gerumo, atjautos ir meilės kitiems: paguosti verkiantį, užjausti sergantį, apglėbti vienišą. Grupė „Kitava“ įsitikinusi, kad tos mažos dėmesio akimirkos gali tapti dideliu stebuklu tam, kuriam to labiausiai reikia.

Grupė „Kitava“ sveikina visus Kalėdų proga ir linki atsigręžti kiekvienam į save, dar kartą pagalvoti, kokį mažą stebuklą šiemet galime sukurti atskirai kiekvienas ir visi kartu.

Švenčių proga jie pristato naują dainą „Stebuklas širdyje“, kuriai buvo nufilmuotas ir muzikinis klipas. Muzikos ir žodžių autorius – Kęstutis Stoškus.

Grupė „Kitava“ / Asmeninio albumo nuotr.
Grupė „Kitava“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Pažadame, ši daina sušildys net ir sustingusią širdį, privers patikėti, kad ir sunkiausiu gyvenimo metu reikia neprarasti vilties ir tikėti stebuklais. Juk tikėjimas guodžia, įkvepia ir sušildo sielą“, – sako grupės „Kitava“ nariai. 

Video klipo „Stebuklas širdyje“ filmavimo metu paruošti gardūs ir kvepiantys kakavos su zefyriukais stiklainėliai taps išskirtine rankų darbo dovana.

„Kitava“ – „Stebuklas širdyje“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama