Kelly Osbourne taps mama: su mylimuoju Sidu Wilsonu laukiasi pirmagimio

Kelly Osbourne / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-05-13 21:49
Aktorės, mados dizainerės, modelio bei dainininkės Kelly Osbourne svajonė išsipildys – ji taps mama. Amerikiečių garsenybė su mylimuoju Sidu Wilsonu susilauks pirmojo bendro kūdikio.

37-erių metų įžymybė paskelbė, kad laukiasi pirmojo kūdikio su savo vaikinu, „Slipknot“ rokeriu Sidu Wilsonu. Ketvirtadienį „Instagram“ tinkle ji pasidalijo nėštumo žinia kartu su asmenuke, kurioje užfiksuota laikanti ultragarso nuotrauką.

„Žinau, kad pastaruosius kelis mėnesius buvau labai tyli, todėl pamaniau, kad pasidalysiu su jumis visais, kodėl... Esu be galo laiminga galėdama pranešti, kad būsiu mama, – rašė ji. – Sakyti, kad esu laiminga, yra ne visai tikslu. Aš esu ekstazėje!“

„People“ šaltinis nurodo, kad būsimieji tėvai yra pažįstami nuo 1999 m., kai susipažino koncertuodami festivalyje „Ozzfest“, tačiau jų santykiai tik neseniai tapo romantiški.

„Jie išliko draugais nuo pirmojo susitikimo“, – teigė šaltinis. – „Jie labai laimingi kartu.“

Šiemet švęsdama Valentino dieną, K.Osbourne pavadino S.Wilsoną savo „geriausiu sielos draugu“, pridurdama: „Aš taip tave myliu“.

Praėjusiais metais Osbourne atviravo, kad nori turėti vaikų, bet sakė, kad jos kova su narkotikų priklausomybe „atėmė“ iš jos gyvenimo patirtį.

„Jaučiuosi labai atsilikusi“, – prisipažino Kelly 2021 m. laidoje „Red Table Talk“. „Būdama moteris, norėčiau jau būti ištekėjusi ir turėti vaikų. Mano brolis turi tris dukras, ir aš jau būčiau norėjusi turėti vaikų, bet kol kas man tai nebuvo lemta.“

„Būčiau buvusi visai ne motina“, – tuomet pridūrė ji. „Nes buvau ta pamišusi narkomanė, kuri sakydavo: „O taip, kai pastosiu, nustosiu vartoti narkotikus, nes privalau. Tai beprotiška, kad kada nors būčiau apie tai pagalvojusi.“

Po beveik ketverių metų blaivybės, 2021 m. balandį K.Osbourne atskleidė, kad vėl pradėjo vartoti alkoholį.

„Man šiek tiek sunku apie tai kalbėti, bet visada jums žadėjau, kad visada būsiu sąžininga su jumis apie tai, kur esu ir kas vyksta mano sveikimo kelyje“, – tuomet ji sakė savo „Instagram“.

„Aš atsinaujinau. Nesididžiuoju tuo, bet grįžau į teisingą kelią“.

Kelly Osbourne / „Scanpix“/AP nuotr.
Kelly Osbourne / „Scanpix“/AP nuotr.

Iš Jungtinės Karalystės kilusi moteris pridūrė, kad tai „iš tiesų yra tik viena diena“.

Nuo to laiko ji atvirai pasakoja apie savo pastarąją blaivybės kelionę. Spalį švęsdama 37-ąjį gimtadienį Osbourne pasidalijo, kad taip pat pasiekė penkis blaivybės mėnesius.

„Šiandien yra mano 37-asis gimtadienis ir aš jau 5 mėnesius esu blaivi!!! Esu kupina tokio didelio dėkingumo, kad tai beveik pribloškia!“, – teigė K.Osbourne.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama