Kilnaus tikslo iššūkiai: V.Baumila bėgs basomis 1 km, M.Linkytė išbus lediniame vandenyje 3 minutes

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-01 18:14
Atlikėjai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė gruodžio mėnesį tampa „Jaunimo linijos“ ambasadoriais ir kviečia aukoti organizacijai, kuri teikia emocinę paramą. Taip atlikėjai siekia prisidėti prie savižudybių prevencijos ir kartu išreikšti paramą linijos savanoriams, kurie budi ir skambučių laukia visą parą 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus – budės ir šventinėmis dienomis.

„Dienoms einant trumpyn, ne visų žmonių širdys prisipildo šventine emocija. Daugelis iš mūsų savo jausmus gniaužiame, nemokame jų suprasti, įsivardinti, o pakalbėti apie juos su kitu, dažnu atveju atrodo egoistiška. Šiuo laikotarpiu ypač padidėja savižudybių skaičius, todėl svarbu apie tai kalbėti ir visiems, kuriems atrodo, jog gyvenimas per sudėtingas jį atlaikyti – ištiesti ranką ir padėti nuspalvinti jį šviesesnėmis spalvomis“, – sako atlikėja Monika Linkytė.

„Šventinis laikotarpis, kai girdime džiaugsmingas giesmes ir kuriame, kartais net dirbtinai, teigiamą nuotaiką, – ypatingai veikia tuos, kurie yra savo emociniame nuopuolyje, depresijoje. Todėl šiuo metu privalome apie tai kalbėti garsiai, nebijodami kažkam gadinti nuotaikos. Nes tai, kas mus supa – yra mūsų kasdienybė ir realybė“, – pritaria ir Vaidas Baumila.

Atlikėjai kartu sukūrė ambasadorių projektą aukojimo portale aukok.lt ir kviečia iki Kalėdų kartu paaukoti 5000 eurų, kas leistų nevyriausybinei organizacijai „Jaunimo linija“ nenutrūkstamai veikti 5 paras.

Jei tokia suma bus surinkta, atlikėjai pažada įgyvendinti ir savo iššūkius – Vaidas nubėgs basomis 1 km, o Monika pasižada išbūti lediniame vandenyje 3 minutes.

M.Linkytės ir V.Baumilos lėšų rinkimo akcijai paaukoti galima čia.

Šiemet gruodžio 1-oji sutampa su Aukojimo antradieniu (angliškai – Giving Tuesday), kuomet nevyriausybinės organizacijos kviečia aukoti kilniems tikslams, po didžiojo apsipirkimo savaitgalio.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama