Kol garsenybės Londono gaisro aukoms palaikymą reiškė feisbuke, Adele guodė aukas, laikydama jas savo glėby

Adele atbėgo į gaisro vietą / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-15 10:38
Naktį iš antradienio į trečiadienį Londono centre liepsnose paskendo 27 aukštų gyvenamasis pastatas „Grenfell Tower“. Nelaimė baigėsi tragiškai – gaisro metu žuvo 17 žmonių, šimtai buvo sužeisti. Padėti bėdos ištiktiems tautiečiams į nelaimės vietą trečiadienio vakarą atskubėjo dainininkė Adele su sutuoktiniu Simonu Konecki.

Totename (Tottenham) gyvenanti Adele suteikė nukentėjusiesiems emocinę pagalbą – dainininkė juos apglėbdavo, bandydavo paguosti. Visa tai ji darė tyra širdimi, atlikėja nebandė pasinaudoti nelaime kaip reklama.

Vis dėlto, nori nenori, žmonės pastebėjo, kad nelaimės vietoje sukinėjasi viena talentingiausių ir geriausiai apmokamų dainininkių pasaulyje. Adele buvo šiek tiek pasivėlusi, nesidažiusi, vilkėjo padidinto dydžio juodą suknią. Keli žmonės užfiksavo dainininkę telefonu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Daugybė garsenybių socialiniuose tinkluose išreiškė palaikymą nukentėjusiesiems, reklamavo labdaros fondus, patys jiems aukojo. Tačiau Adele buvo viena iš keleto, nusprendusių ateiti į nelaimės vieną ir padėti nukentėjusiems čia ir dabar.

Vienas didžiausių gaisrų Didžiosios Britanijos istorijoje kilo po to, kai viename butų sprogo šaldytuvas. Baiminamasi, kad nė vienas žmogus iš viršutinių trijų namo aukštų neišgyveno. Skotland Jardo skaičiavimais, artimiausiu metu aukų skaičius nuo 17 gali išaugti iki 50.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama