Konferencija „Moters vizija“ – apie permainų siekiančias asmenybes: suburs meno, verslo ir politikos atstovus

Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Sandra Jakštaitė
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-02-22 17:10
Šiemet kovo 8-ąją tradiciškai organizuojama didžiausia Lietuvoje motyvacinė konferencija „Moters vizija“ sukvies ne tik garsius meno, verslo veidus, bet ir politikos atstovus. Renginį atidarys ir moteris sveikins Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Matome didelį moterų teisių ir pareigybių pokytį ne tik versle, bet ir politikoje. Moteris – prezidentė, premjerė, seimo pirmininkė – tai laisvos, gerokai mažiau stereotipų ir nelygybių veikiamos valstybės ženklas. Drąsios moterys, tikros asmenybės, kurios nebijo vadovauti, yra mūsų pasididžiavimas“, – pasakoja konferencijos organizatorė Sandra Jakštaitė.

Seimo Pirmininkė prisipažįsta, kad jai su stereotipais apie moterų gabumus ir „vyriškas“ veiklos sritis tekdavo susidurti nuolatos.

„Ribojimus susikuriame patys. Juos įveikti teko ir man. Šiandien situacija – nepalyginamai geresnė, nors ne tokia gera, kokia galėtų būti“, – pasakoja V.Čmilytė-Nielsen, ne tik pasiekusi politikė, bet ir šachmatų Europos čempionė, Lietuvos vyrų didmeistrė ir 4 vaikų mama, kuri savo pavyzdžiu įkvepia ne vieną.

Viktorija Čmilytė-Nielsen
Viktorija Čmilytė-Nielsen

„Ne tik politikoje, bet ir versle, mene yra daugybė pasiekusių, Lietuvą garsinančių, nusipelniusių ir prie didelių pokyčių prisidėjusių moterų, kuriomis galime didžiuotis. Mūsų tikslas – motyvuoti kurti ir veikti, griauti ribojančius įsitikinimus, nesvarbu, ar siekiate būti mokytoja, dainininke ar seimo pirmininke. Kiekvienoje srityje galima atrasti save“, – teigia S.Jakštaitė.

Sandra Jakštaitė
Sandra Jakštaitė

Konferencijos metu žinomos, daug pasiekusios asmenybės dalinsis savo patirtimis siekdamos pakeisti požiūrius ir daugelio sričių standartus.

Tai – legendinis muzikos prodiuseris ir atlikėjas Andrius Mamontovas, žinomi aktoriai Giedrius Savickas ir Ineta Stasiulytė, garsi laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, talentinga režisierė Giedrė Žičkytė, daugeliui puikiai pažįstamas psichologas Tomas Lagūnavičius ir kiti, ne mažiau įdomūs pranešėjai. Konferencijos eigą jau ne pirmus metus koordinuos žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė.

Kovo 8-ąją į „Litexpo“ parodų rūmus atvykusios moterys galės gyvai išvysti pranešėjus, bendrauti, pajusti atmosferą ir pasisemti geros nuotaikos bei įkvepiančių minčių. Taip pat konferenciją bus galima stebėti ir internetinės transliacijos metu.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama