Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris prie altoriaus žengė darkart: meilę prisiekė Santa Barbaroje

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-16 08:05
Prieš mėnesį Las Vegase susituokę Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian ir rokeris Travisas Barkeris darkart žengė prie altoriaus. Pora oficialiai susituokė Santa Barbaroje, praneša „People“.

Balandžio 4-ąją Las Vegaso koplyčioje susituokę K.Kardashian ir T.Barkeris savo santuoką įteisino Santa Barbaroje. Žinią apie santuoką portalui „People“ pranešė artimas porai šaltinis. 

Oficialios ceremonijos metu K.Kardashian ir T.Barkeris, lydimi nedidelio būrio artimųjų ir apsaugos darbuotojų, darkart vienas kitam ištarė meilės įžadus. Tiesa, šįkart jau oficialiai – vestuvių ceremonija vyko Anakapos teismo rūmuose.

„Jie pirmiausia turėjo įteisinti savo santuoką oficialiai prieš savo dideles itališkas vestuves, kurios įvyks labai greitai“, – portalui „People“ sakė šaltinis. – Visos detalės jau suplanuotos, o visa šeima, įskaitant ir vaikus, labai džiaugiasi“.

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.
Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.

Iškart po Santa Barbaroje vykusios oficialios ceremonijos 42 metų realybės šou žvaigždė ir 46 metų „Blink-182“ būgnininkas buvo pastebėti važiuojantys senoviniu automobiliu, kurį puošė užrašas „Neseniai susituokę“.

Teigiama, kad iškart po ceremonijos pora išvyko į šventinę vakarienę, kurioje dalyvavo keletas artimųjų, tarp jų – ir Kourtney močiutė Mary Jo Campbell.

Kaip skelbia „Daily Mail“, nei vestuvių ceremonijoje, nei šventinėje vakarienėje nebuvo pastebėtos garsiosios Kourtney seserys – Kim Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner ir Khloe Kardashian.

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.
Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris susižadėjo praėjusių metų spalį.

K.Kardashian sužadėtuves pažymėjo į savo Instagramo paskyrą įkeldama romantišką nuotrauką. Joje – vandenyno fone besiglėbesčiuojantys įsimylėjėliai, stovintys didžiulėje širdies formos rožių kompozicijoje. Nuotrauką lydėjo prierašas „Amžinai“.

Pasak portalo tmz.com, T.Barkeris mylimajai pasipiršo Montecito mieste, Kalifornijoje. Rokeris lemtingą klausimą Kourtney Kardashian uždavė paplūdimyje, kuris buvo papuoštas įspūdinga rožių kompozicija. Vyras pasipiršo tradiciniu būdu – galantiškai priklaupęs ant vieno kelio.

Pora apie savo ryšį pranešė 2021-ųjų sausį.

Tai – pirmosios Kourtney sužadėtuvės, tačiau su buvusiu partneriu Scotu Disicku ji dalijasi trijų bendrų vaikų – 11 metų Masono, 9 metų Penelope ir 6 metų Reignu – globa.

T.Barkeris jau yra turėjęs dvi santuokas – 2001–2002 m. jis buvo vedęs Melissa Kennedy, o 2004–2008 m. – Shanna Moakler. Su ja rokeris turi du vaikus – sūnų Landoną (17 m.) ir dukrą Alabama (15 m.).

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama