Krepšininkas Arnoldas Kulboka su žmona Gitana tapo tėvais: sulaukė sūnaus

Arnoldas Kulboka su žmona Gitana ir sūneliu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-03-18 22:33
NBA žaidžiantį krepšininką Arnoldą Kulboką ir jo žmoną Gitaną aplankė gandrai – pora susilaukė sūnaus!

Žinia apie šeimos pagausėjimą dvipusį kontraktą su Šarlotės „Hornets“ turintis krepšininkas pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

A.Kulboka atskleidė, kad sūnui suteikė Elijaus vardą.

Elijas Kulboka. Susipažinkite su mūsų mažuoju stebuklu. Didžiuojuosi savo super žmona“, – rašė krepšininkas.

Žinią apie laukiamus gandrus krepšininkas A.Kulboka su žmona paskelbė praėjusių metų spalį. Neeilinę naujieną jie pranešė „Instagram“ paskyroje, įkeldami savo augintinių nuotrauką, kurioje jie pozuoja šalia iškalbingo užrašo.

Nuotrauką Instagrame lydėjo prierašas: „2021-ieji kol kas yra geriausi mūsų metai“. 

Žmonės.lt primena, kad Arnoldas su Gitana susižadėjo 2019-ųjų liepą Balyje.

Gražia judviejų akimirka, kurioje Gitana demostruoja įspūdingą sužadėtuvių žiedą, soc. tinkluose pasidalijo abu sužadėtiniai.

„Draugaujame beveik trejus metus, iš jų dvejus gyvename po vienu stogu. Aišku, kalbėdavome apie sužadėtuves, bet tikrai negalvojau, kad šią vasarą sulauksiu iš Arnoldo pasiūlymo tikėti. Buvau labai maloniai nustebinta“, – po sužadėtuvių portalui Žmonės.lt kalbėjo Gitana.

Pora susituokė po ketverių metų draugystės – 2020 metų rugpjūtį Vilniaus santuokų rūmuose. Tąkart atšventė kukliai, didesnius planus atidėję ateičiai.

Fotogalerija:

Tuomet portalo 15min kalbinta Gitana teigė, kad labai sunku apibrėžti jos ir Arnoldo pažinties pradžią. Kadangi ir pati Gitana seniau žaidė krepšinį, mylimieji vienas kitą žinojo jau pakankamai seniai. O netrukus užsimezgė ir rimtesnė draugystė.

„Mūsų santykiai yra labai paprasti. Nesipykstame išvis. Jei kas ne taip, tiesiog pasakome vienas kitam, kas nepatinka, todėl jokių pykčių ir nėra. Jei rimtai, tai per visus ketverius draugystės metus nebuvome susipykę nė karto“, – paklausta apie savo ir Arnoldo santykius šyptelėjo Gitana.

Ji patikino – vedybinis gyvenimas jųdviejų negąsdina. „Nemanau, kad mūsų santykiuose tai kažką keičia. Tik tiek, kad dabar turiu Arnoldo pavardę. O šeimyninį gyvenimą mes ir taip jau gyvename, tiesiog dar nebuvome susituokę“, – mintimis apie santuoką su 15min pernai dalijosi nuotaka.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama