Laidų vedėja R. Kulvinskytė gimimo dienos proga vyrui įteikė originalią dovaną

Rimantė Kulvinskytė su dukra Luna, Povilas Miškinis (viduryje), britų menininkas Damienas Hirstas/Gretos Skaraitienės, instagramo ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-15 09:15
Buvusi laidos „Klauskite daktaro“ vedėja, kūrybininkė Rimantė Kulvinskytė ir artimųjų rate stengiasi neprarasti vėjavaikiško originalumo. Birželio 12 dieną Rimantės vyras Povilas Miškinis-Eidukonis šventė savo gimimo dieną. Rimantė jį nustebinti nusprendė padovanodama tortą, kuriuo labai didžiavosi britų menininkas Damienas Hirstas.

„Mūsų šeima jau kuris laikas – ne apie daiktus. Mylimiausių draugių vaikams dovanoju specialiai jiems rašytas pasakas, į balius atsinešu cukraus vatos arba burbulų mašiną“, – pasakoja Rimantė. 

Iš rašytojos Vaivos Rykštaitės ji kadaise „pasiskolino“ idėją, kad, pavyzdžiui, sveikinti jos dukros Lunos su gimimo diena ateinantys svečiai įteiktų kažką, kas jiems paprasčiausiai nebereikalinga. 

„Prašėme Lunai nieko nepirkti, o padovanoti savo išaugtus, išmylėtus daiktus bei nupiešti atvirutes. Kad jūs žinotumėte, kiek jai džiaugsmo dėl to yra iki šiol! Ooo, čia Tautės sijonas, čia Dorotėjos suknelė...“

Rimantė Kulvinskytė originaliai nustebino savo vyrą Povilą Miškinį/ Asmeninio archyvo nuotr.
Rimantė Kulvinskytė originaliai nustebino savo vyrą Povilą Miškinį/ Asmeninio archyvo nuotr.

Originalūs žmonės gyvena originaliai, todėl nieko keisto, jog Rimantė visai neseniai sugalvojo gimtadienio proga padovanoti savo vyrui gardų gabalą meno.

„Su Povilu dar prieš Kalėdas susėdome ir prisipažinome: nė vienam nieko nereikia dovanų, tad geriau už tuos pinigus... įsirėminkime paveikslą (geras rėmas – LABAI brangus reikalas). Kas pažįsta Miškinį, žino, kad menas yra jo didžiausia aistra, meilė ir įkvėpimas. Labai džiaugiuosi, kad jis vėl grįžo prie tapybos.

Rimantė Kulvinskytė originaliai nustebino savo vyrą Povilą Miškinį/ Asmeninio archyvo nuotr.
Rimantė Kulvinskytė originaliai nustebino savo vyrą Povilą Miškinį/ Asmeninio archyvo nuotr.

Ir šįkart gimtadienis buvo ne apie daiktus: iš Birštono turėję grįžti į Vilnių, atsidūrėme pajūryje. Daugybė nuotykių, šaltibarščių kaimų užeigose ir neatrastų vietų. Sakyčiau, puiki metafora ateinantiems metams. Na, o namie laukė tortas. Lygiai toks pat kokį nutapęs prieš kelias dienas puikavosi turtingiausias britų menininkas, meno kolektorius Damienas Hirstas. Sakiau Povilui, kad jo paveikslų kol kas dar savo kolekcijai neįperka, tad linkiu arba įpirkt, arba tapt antruoju Damienu", – istorija dalijasi Rimantė.

Moteris su šypsena prisimena, kad kai kepyklėlės, kurioje užsakė tortą, darbuotojoms ji užsiminė, kiek kainuoja Damieno darbai, šios pasišaipė, kad ir už tortą teks nemažai sukloti.

„Kai „Ragainės“ moterims pasakiau, jog Hirsto paveikslai kainuoja milijonus, ir kai jos pajuokavo, kad už tortą ir kokių 7000€ užteks, buvo prakaičiukas išmušęs“, – šypteli Rimantė.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama