Liucina ir Tadas Rimgailos mini molines vestuves: „Mūsų santykiai su pipirais“

Liucina ir Tadas Rimgailos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-01 18:31
Lygiai prieš devynerius metus desertinės „Liu Patty“ įkūrėja Liucina Rimgailė ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila sumainė vestuvinius žiedus. Molinių vestuvių sukaktį mininti pora šiandien lygiai taip pat kaip ir tą reikšmingą dieną spinduliuoja tyra meile. Skirtumas tik tas, kad ši – bent devynis kartus brandesnė.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su L.Rimgaile ir pasveikinus gražios šventės proga, visai greta jos pasigirdo didžiausios jos gyvenimo dovanos – dešimties mėnesių sūnaus Oskaro – klegesys. Liucinos balsas persipynė su mažylio juoku – rodės, ne tik L.Rimgailė, bet ir jųdviejų su Tadu atžala priima vestuvių metinių sveikinimus. Tiesa, tai, ką sako sūnus, išversti dar būtų sunku, tačiau klausant nekilo abejonių –  mažylis pilnas laimės.

Priėmusi portalo Žmonės.lt sveikinimus, L.Rimgailė nusijuokė, kad devintųjų vestuvių metinių rytas prasidėjo kone lygiai taip pat, kaip ir kiti pastarųjų mėnesių rytai – kitaip ir būti negali, kai turi dešimties mėnesių kūdikį.

„Labai ypatingai švęsti vestuvių metinių nesiruošiame. Kai turi mažą vaiką, tai tos šventės vis tiek nemažai nuo jo priklauso. Taip ir sutinkame – Tadas užsakė staliuką restorane, tad papietausime ir kur nors tryse pasivaikščiosime, jei tik leis aplinkybės“, – birželio pirmosios rytą portalui Žmonės.lt šypsojosi apie jaukius reikšmingos dienos planus prakalbusi Liucina.

Liucina ir Tadas Rimgailos su sūnumi / Silk & kisses nuotr.
Liucina ir Tadas Rimgailos su sūnumi / Silk & kisses nuotr.

Sūnus Oskaras į Liucinos ir Tado gyvenimą išties įnešė savotiško chaoso ir dar daugiau laimės. L.Rimgailė tik nusišypsojusi prisipažino – žinoma, niekas ir nesitikėjo, kad pirmieji sūnaus auginimo metai bus lengvi, tad jokių didelių išbandymų tėvystė į jos ir Tado santykius neatnešė. Ši suteikė tik dar daugiau galimybių augti. 

„Dabar mūsų namuose naujų pamokų etapas, nes tuomet, kai augini kūdikį, vyksta kiek kitokios asmenybės transformacijos, nei vyko iki tol. Dabar mokomės ir daugiau kantrybės, ir atlaidumo, ir vienas kitą labiau įsiklausyti ir kuo daugiau vienas kitam padėti. Kasdien mokomės, kaip svarbu susikoncentruoti ne tik į savo poreikius, bet ir į kito... Tos pamokos tikrai didžiulės“, – portalui Žmonės.lt atviravo pašnekovė. 

Liucina ir Tadas Rimgailos / Lino Lapėno nuotr.
Liucina ir Tadas Rimgailos / Lino Lapėno nuotr.

Tiesa, Liucina nusijuokė, kad gyvenimiškų pamokų jiems su Tadu netrūko dar ir prieš sūnaus Oskaro gimimą. Jų namuose, rodos, susitinka dvi skirtingos stichijos – vanduo ir ugnis. 

„Mes vis su Tadu pakalbame, kaip mes augome per tuos devynerius santuokos metus, o ir kiek mokomės kasdien! Jis iš manęs mokosi ramybės ir tolerancijos, nes Tadas yra degtukas, jis labiau linkęs greitai įsiplieksti. O aš atvirkščiai – kaip vanduo užlieju ir nuraminu ugnį, – apie namų harmoniją pasakoja Liucina. – Bet aš iš Tado irgi mokausi  – mokausi dėmesingumo ir meilės išraiškos žodžiais. Mano meilės kalba yra veiksmai, o jo – žodžiai. Tai kiekvieną dieną iš jo mokausi išreikšti savo jausmus.“

O ko vestuvių metinių proga Liucina palinkėtų sau ir mylimam Tadui? L.Rimgailė nė nesusimąsto: svarbu, kad niekas jų santykiuose nesikeistų ir niekuomet nedingtų tie santuokai puikų skonį suteikiantys „prieskoniai“.

„Man atrodo, kad mums visai gerai sekasi būti kartu, – nusijuokia ji. – Mūsų santykiai ir su pipirais, ir su prieskoniais, tad nė kiek nenuobodu. Tiesiog nesinori, kad kas nors pasikeistų. Tokios santuokos, kokia dabar yra mūsų, ir linkėčiau – tegul taip būna ir toliau.“

Liucina ir Tadas Rimgailos su sūnumi Oskaru / Asmeninio albumo nuotr.
Liucina ir Tadas Rimgailos su sūnumi Oskaru / Asmeninio albumo nuotr.

Trečiadienį L.Rimgailė devynerius metus kauptais prisiminimais pasidalijo ir socialiniame tinkle „Facebook“. 

„Mes lygiai prieš 9 metus. Beje, paskutinėse nuotraukose ta pati bažnyčia, tik su svarbiausiu ir didžiausiu skirtumu

Su molinėmis, Tadai Rimgaila. Myliu tave… JUS“, – rašė dešimties mėnesių sūnų Oskarą auginanti Liucina.

Mes lygiai prieš 9 metus 🙂 Beje, paskutinėse nuotraukose ta pati bažnyčia, tik su svarbiausiu ir didžiausiu skirtumu...

Posted by Liucina Rimgailė on 2022 m. gegužės 31 d., antradienis

Portalas Žmonės.lt primena, kad Liucina ir Tadas susituokė 2013 metų birželio 1-ąją Vilniuje.

Pora iki vestuvių buvo pažįstami maždaug 5 metus. Sutiko vienas kitą per Tado geriausio draugo ir Liucinos sesers vestuves. Trejus metus pora bendravo kaip bičiuliai: Tadas gyveno Klaipėdoje, o Liucina – Vilniuje. Tačiau įsiliepsnojus romantiškiems jausmams, Tadas persikraustė į sostinę.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama