Meghan Markle princą Philipą pagerbė jautriu gestu

Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-17 21:49
Kalifornijoje pasilikusi ir princo Harry į senelio princo Philipo laidotuves nelydėjusi Meghan Markle šeštadienį vykusią atsisveikinimo ceremoniją stebėjo namuose. JAV aktorė atvykti negalėjo, nes laukiasi kūdikio, kuris turėtų gimti vasarą. Tiesa, Harry senelio atminimą Meghan pagerbė ypatingu gestu, rašo „People“.

Pasak Bakingamo rūmų šaltinių, Meghan Markle į Didžiąją Britaniją nevykti rekomendavo gydytojai, mat besilaukiančiai moteriai tai būtų pavojinga pandemijos akivaizdoje. Vasarą princas Harry ir Meghan turėtų sulaukti mergaitės.

Meghan savo pagarbą princui Philipui išreiškė specialiai floristės Willow Crossley kurtu gėlių vainiku. Ši dizainerė taip pat rūpinosi gėlėmis per Meghan ir Harry vestuvių priėmimą, Archie krikštynas bei kitomis progomis.

 

 

Kate Middleton, princas Philipas, princas Harry, Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton, princas Philipas, princas Harry, Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Meghan su Harry princo Philipo laidotuvių vainikui užsakė švelnujį akantą, kuris buvo įkomponuotas į Edinburgo hercogui pagerbti skirtą gėlių kūrinį. Būtent švelnusis akantas – Grakijos nacionalinė gėlė. Meghan ir Harry norėjo atsižvelgti į princo Philipo šaknis. Į vainiką taip pat buvo įpinta ir katilėlių, kurie reprezentuoja dėkingumą ir nesibaigiančią meilę. Panaudotas ir rozmarinas, žymintis atminimą bei levandos, simbolizuojančios atsidavimą. Rožės, taip pat panaudotos kuriant vainiką, reiškė pagarbą ir simbolizavo liepos mėnesį, kuris iki šiol oficialiai buvo vadinamas Edinburgo hercogo mėnesiu. Kortelę prie vainiko ranka užrašė pati Meghan.

Princo Philipo laidotuvės / „Scanpix“ nuotr.
Princo Philipo laidotuvės / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad po ilgo laiko į Didžiąją Britaniją princas Harry sugrįžo praėjusį sekmadienį.

Parvykęs į gimtinę princas Harry pagerbė senelį gražiais žodžiais ir prisiminimais, skelbė BBC.

„Jis buvo aštraus proto ir dėl savo žavesio galėjo atkreipti bet kurio kambaryje esančio žmogaus dėmesį. Niekada nežinojai, ką jis gali pasakyti toliau“, – buvo rašoma princo Harry pranešime.

Princo Philipo laidotuvės / „Scanpix“ nuotr.
Princo Philipo laidotuvės / „Scanpix“ nuotr.

„Jis bus prisimintas kaip ilgiausiai valdęs sutuoktinis monarchas, karys, princas ir hercogas. Tačiau man jis buvo mano senelis: kepsnių meistras, legiono legenda ir „iki galo“ įžūliai teisus.

Princas Harry senelį Philipą apibūdino kaip „uolą“ karalienei „su nepakartojamu atsidavimu“.

„Seneli, dėkoju už tavo tarnystę, atsidavimą močiutei ir už tai, kad visada buvai savimi“, – tokia kalba mirusį karalienės Elizabeth II vyrą pagerbė princas Harry.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama