Merūnas Vitulskis atskleidė, kas privertė jį atsikratyti antsvorio

Merūnas Vitulskis / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-24 10:49
Penktadienio vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ žinomi žmonės atskleis, kaip jiems pavyko atsikratyti antsvorio ir kokia yra jų šiandieninė rutina. Laidoje dalyvausiantis dainininkas Merūnas Vitulskis pasakos, kad jam ne kartą koncertų organizatoriai yra sakę, kad jis turi atsikratyti „šiek tiek“ svorio.

Atlikėjas prisimena, kad didžiausias jo svoris buvo 129 kilogramai, tačiau vieną vasarą jis susiėmė ir sugebėjo atsikratyti daugiau kaip trisdešimties kilogramų.

„Prašė teatras, kad sulieknėčiau. Aš dirbau Austrijoje festivalyje ir aplinkui buvo labai daug žemdirbystės plotų, kur buvo auginamos braškės, tai aš visus tuos tris mėnesius valgiau braškes. Ir tikrai pasiteisino, uogos turi labai daug geležies. Tada buvo didžiausias metimas, nuo 129 iki 95 kilogramų numečiau. Pažiūriu nuotraukas ir galvoju, kur mano protas buvo“, – 19 val. 30 min. laidoje „KK2 Penktadienis“ kalbės M. Vitulskis.

Dainininkė Kristina Ivanova pasakos, kad yra buvęs laikotarpis, kai ji svėrusi 64 kilogramus, tačiau tuomet mergina suprato, kad reikia imtis permainų gyvenime.

„Tuo metu svėriau 64 kilogramus, dabar sveriu 55 kilogramus. Iš vyriškos lyties atstovų sulaukdavau daug komplimentų dėl riesto užpakaliuko, didesnės krūtinės, ir dėl to nebuvo problemų. Bet aš kalbu apie pačią save. Kai su sijonuku lipi į sceną, tai bet koks papildomas kilogramas jaučiasi. Be to, aš jaučiausi blogai sveikatos prasme. Aš neturėjau energijos“, –pasakos K. Ivanova.

Laidoje taip pat dalyvausiantis atlikėjas Sasha Song atskleis paslaptį, kaip jam pavyko susigrąžinti plaukus.

„Mano vienintelis kompleksas buvo tas, kad neturėjau plaukų. Aš visada norėjau plaukų. Bet prieš genus nepapūsi. Atsirado nauja technologija užsienyje, kada jie priklijuojami. Tai yra natūralūs plaukai, kurie buvo kuriami pusę metų, ir vėliau šitas dalykas priklijuojamas prie galvos. Ir vėliau tie plaukai auga“, – sakė Sasha Song.

Visą laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama