Migloko atvirai – apie mylimąjį Laimį ir džiaugsmingą kūdikio laukimą

Miglė Vilčiauskaitė-Migloko / Gretos Kuliušaitės nuotr.
Autorius: Remigija Paulikaitė
Publikuota: 2022-06-09 13:01
„Ši būsena labai įkvepianti. Be galo linksma, norisi kaip petardai sproginėti. Juk ruošiuosi į pasaulį išleisti tai, kas dabar auga mano pilve. Manyje vyksta visiškai nerealus procesas!“ – džiugesio, kad laukiasi antros atžalos, net nebando užgniaužti atlikėja Miglė Vilčiauskaitė-Migloko (32).

Pilvukas išduoda, kad laukiesi ne pirmas savaites. Kaip jautiesi?

Laukiuosi jau septynis mėnesius. Tai – nepakartojamas jausmas. Vaikas pas mus ateis rugpjūtį. Pirmus mėnesius buvau labai jautri kvapams, niekaip nepavykdavo atrasti sau tinkamų kvepalų, nes vieną dieną atrodydavo, kad labai reikia citrusų aromato, kitą – pavasario gėlių, paskui – ko nors dūminio, mistiško. Tas pat dėl maisto. Laimis vis parnešdavo mano mėgstamiausių veganiškų ledų ir juodojo šokolado su jūros druska, kad sveikai paskanaučiau. 

Kaip pavyko taip ilgai nuo viešumo slėpti šią džiugią žinią?

Socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje, renginiuose dalyvauju banguotai. Pamačiusi, kad turiu gražią, įkvepiančią nuotrauką, kartais natūraliai užsimanau ja pasidalyti. Taip nutiko ir šįsyk: kai pamačiau, kad dideli vyriški kostiumai, kuriuos buvau pamėgusi, man nebetinka, nes švarkai nepridengia augančio pilvuko, supratau, kad tas gyvenimo etapas baigėsi. Norėjau tuo pasidžiaugti. Aš viską darau iš polėkio.

Su polėkiu augini ir vaikus? 

Į motinystę žiūriu fatališkai. Jei vaikas ateina, vadinasi, tam jau laikas. Kai esi su mylimu žmogumi, natūralu, kad gali atsirasti ir kūdikis. Jo atėjimą priimame kaip savaime suprantamą.

Mano šeimyninėje aplinkoje vaikai labai mylimi. Esu apsupta nuostabių menininkių mamų, kurios puikiai suderina atžalų auginimą ir karjerą. Su sese dažnai tapdavome mamos grafikės Birutės Zokaitytės kūrybine inspiracija, siužetų herojėmis. Tas pat bus su mano vaikais. Naujas žmogus atneša nuostabaus šviežio kūrybinio vėjo. Su Prano gimimu į mano gyvenimą atėjo keturi vėliau tapę sėkmingi muzikos albumai, dabar bręsta naujas! Fantastique!

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Du žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS ir LEGENDOS
  • Žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama