Mirė į muzikos istoriją patekusi amerikiečių žvaigždė Meat Loaf

Meat Loaf / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-21 10:36
Mirė garsus JAV atlikėjas ir aktorius Meat Loaf. Muzikos žvaigždei buvo 74-eri.

Apie muzikanto mirtį pranešta oficialioje Meat Loaf „Facebook“ paskyroje.

„Plyštančiomis širdimis pranešame, kad šiąnakt, greta esant žmonai Deborah, mirė neprilygstamasis Meat Loaf. Pastarąją parą kartu su juo buvo dukros Pearla ir Amanda bei artimi draugai“, – rašoma pranešime.

Atlikėjo mirties priežastis kol kas nėra nurodoma.

Our hearts are broken to announce that the incomparable Meat Loaf passed away tonight surrounded by his wife Deborah,...

Posted by Meat Loaf on 2022 m. sausio 20 d., ketvirtadienis

Atlikėjas Meat Loaf, kuris gimė kaip Marvinas Lee Aday, o vėliau tapęs Michaelu, 8-ojo dešimtmečio pabaigoje pagarsėjo savo balso diapazonu ir įspūdingais sceniniais pasirodymais.

Teksase gimęs tvirto sudėjimo dainininkas bene labiausiai išgarsėjo 1977 metų albumu „Bat out of Hell“ ir tokiais hitais kaip „Paradise by the Dashboard Light“ (1977), „I'm Gonna Love Her for Both of Us“ (1981). O labausiai pasaulį pavergė jo daina „I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)“ (1993).

Pranešama, kad „Bat out of Hell“ buvo parduota maždaug 43 mln. kopijų – tai vienas geriausiai perkamų albumų per visą istoriją.

Meat Loaf muzikinis albumas „Bat Out Of Hell“ patenka tarp dešimt geriausiai parduodamų visų laikų albumų. 

Kaip sakoma minėtame pareiškime feisbuke, Meat Loaf karjera truko šešis dešimtmečius, jis pardavė daugiau kaip 100 mln. savo albumų, pasirodė daugiau kaip 65 filmuose.

„Žinome, kiek daug jis reiškė daugybei jūsų, ir labai vertiname visą meilę ir paramą, mums išgyvenant gedulo metą dėl įkvepiančio artisto ir nuostabaus žmogaus netekties“, – priduriama pareiškime.

Be roko koncertų Meat Loaf turėjo epizodinių vaidmenų filmuose ir televizijos laidose, įskaitant muzikinę komediją „Šiurpiojo Rokio šou“ (Rocky Horror Picture Show, 1975) ir „Kovos klubą“ (Fight Club, 1999).

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama