Mirė legendinis prancūzų dizaineris T.Mugleris: puošė Beyonce, Kim Kardashian ir kitas žvaigždes

Thierry Mugleris ir Kim Kardashian / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-24 08:11
Sekmadienį mirė garsus prancūzų dizaineris, parfumeris Manfredas Thierry Mugleris. Jis kūrė įvaizdžius Beyonce, Kim Kardashian, Cardi B, Demi Moore ir kitoms pasaulio žvaigždėms.

Legendinis prancūzų mados dizaineris Manfredas Thierry Mugleris, žinomas dėl savo dramatiškų ir avangardinių dizainų, mirė sekmadienį.  Kūrėjui buvo 73 metai.

Apie Muglerio mirtį buvo pranešta jo oficialioje „Instagram“ paskyroje.

„Esame nusiminę turėdami pranešti, kad sekmadienį, 2022 m. sausio 23 d., mirė ponas Manfredas Thierry Mugleris. Tesiilsi jo siela ramybėje“, – sakoma pranešime.

Mirties priežastis nenurodyta.

Sekmadienio vakarą su giliu liūdesiu žinią apie T.Muglerio mirtį patvirtino ir dizainerio mados namai.

„Jis buvo vizionierius, kurio, kaip dizainerio, parfumerio ir įvaizdžio kūrėjo vaizduotė įgalino žmones visame pasaulyje būti drąsesniems ir kasdien svajoti daugiau“, – rašoma oficialioje „House of Mugler“ paskyroje „Instagram“.

Garsusis mados dizaineris mirė praėjus penkioms dienoms po to, kai sausio 18 d. mirė André Leonas Talley, buvęs žurnalo „Vogue“ kūrybos direktorius.

Thierry Mugleris / Scanpix nuotr.
Thierry Mugleris / Scanpix nuotr.

Thierry Mugleris 1973 m. Prancūzijoje pristatė savo pirmąją mados kolekciją „Café de Paris“.

Rugsėjo mėnesį publikuotame interviu žurnalui „WWD“ T.Mugleris papasakojo apie savo ankstyvą pradžią mados pasaulyje. „Viskas, ką norėjau padaryti, tai labai tyras, paryžietiškas siluetas: juodas kostiumas, paltas arba juoda suknelė...“ – tuo metu pasakojo dizaineris, vėliau pradėjęs kurti avangardinius įvaizdžius.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama