Mirė plastinėmis operacijomis garsėjęs TV laidų vedėjas Grichka Bogdanoffas

Grichka Bogdanoffas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-12-29 11:56
Po Kalėdų, gruodžio 28-ąją, mirė vienas iš plastinėmis operacijomis garsėjančių brolių Bogdanoffų – Grichka. Prancūzijos televizijos laidų vedėjui buvo 72-eji.

Kaip buvo skelbiama pranešime, ekscentriška Prancūzijos televizijos asmenybė mirė antradienį, apsupta šeimos narių. Taip pat naujienų agentūra pridėjo, kad Grichka gruodžio 15 d. buvo paguldytas į intensyviosios terapijos skyrių Paryžiaus ligoninėje, kai užsikrėtė Covid-19.

Broliams Bogdanoffams artimas šaltinis sakė, kad nei Grichka, nei jo brolis Igoris nebuvo paskiepyti nuo koronaviruso.

Grichka ir Igoris Bogdanoffai / „Scanpix“ nuotr.
Grichka ir Igoris Bogdanoffai / „Scanpix“ nuotr.

15min primena, kad broliai gimė 1949 m. ir buvo kilę iš Europos karališkosios šeimos.

Bogdanoffai – Prancūzijoje gimusios ir augusios, mokslinį išsilavinimą turinčios televizijos asmenybės, prieš keletą dešimtmečių vedusios ne vieną populiarią mokslinės fantastikos laidą. Dvyniai taip pat yra parašę ne vieną mokslinį straipsnį, tačiau pastarieji sulaukė didelės mokslininkų bendruomenės kritikos. Kaip rašoma Thelocal.fr, brolių darbuose – daug klaidų, o ir mokslinės naudos jie neturėjo jokios.

Ilgai karaliavę televizijoje, įvairiuose projektuose, dešimtajame dešimtmetyje Bogdanoffai dingo iš viešumos, norėdami užbaigti pirmykštės kosmologijos doktorantūros studijas. Panašiu metu dvyniai, pastebėję, kad laikas jųdviejų išvaizdai nėra labai draugiškas, pirmą kartą išbandė ir plastines operacijas. Bet paprasčiausios veido odos patempimo procedūros jiems nepakako.

Grichka Bogdanoff / „Scanpix“ nuotr.
Grichka Bogdanoff / „Scanpix“ nuotr.

Į viešumą Igoris ir Grichka grįžo, bet juos atpažinti buvo sunku. Broliai išvaizdą pasikoregavo įsidėdami smakro ir skruostų implantus, susileisdami botokso ir užpildų. Šias procedūras jie atlikdavo reguliariai.

Nepaisant akivaizdžių brolių išvaizdos pokyčių, juodu visada neigė veido bruožus koregavę plastinėmis operacijomis. Dėl to kai kurie jų gerbėjai ėmė tikėti, jog jų mylimi mokslininkai serga akromegalija – endokrinine liga, atsirandančia suintensyvėjus augimo hormono somatotropino gaminimui, dėl ko ima didėti veido ir galūnių kaulų minkštieji audiniai.

Temos:
Aktualu Mirtis

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama