Mirė „YouTube“ žvaigždė Adalia Rose: merginai buvo vos 15 metų

Adalia Rose / „Instagram“ nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2022-01-14 16:08
Skaudi netektis: mirė 15-metė „YouTube“ žvaigždė Adalia Rose. Mergina visą gyvenimą kentė nuo progerijos, dar vadinamos vadinamu Hačinsono–Gilfordo sindromu, kuris kėlė ankstyvo senėjimo sutrikimų.

„Ji nebejaučia skausmo ir dabar šoka pagal savo mėgstamą muziką“, – rašoma „Facebook“ įraše, kuriame pranešama apie Adalia Rose mirtį.

People.com teigiama, kad paauglė Adalia Rose Williams, gyvenusi su Hutchinson-Gilford progeria sindromu, mirė su laukusi vos 15 metų.

„2022 m. sausio 12 d. 19 val. Adalia Rose Williams išsilaisvino iš šio pasaulio. Ji tyliai atėjo ir tyliai išėjo iš šio pasaulio. Ji palietė milijonus ir paliko didelį pėdsaką visuose žmonėse, kurie ją paažinojo. Labai norėčiau, kad tai nebūtų realybė, bet, deja, taip yra“, – buvo paskelbta „Instagram“ ir „Facebook“ paskyrose.

„Norime padėkoti visiems, kurie ją mylėjo ir palaikė. Dėkojame visiems jos gydytojams ir slaugytojams, kurie dirbo, kad tik ji būtų sveika. Šeima dabar norėtų asmeniškai apraudoti šią didžiulę netektį“, – teigiama įraše.

Pasak Nacionalinės retų sutrikimų organizacijos (NORD), progerija arba Hačinsono–Gilfordo progerijos sindromas (HGPS) yra reta, mirtina, genetinė vaikystės būklė, kai prasideda priešlaikinis senėjimas. Organizacija pažymi, kad pasaulyje yra tik apie 400 vaikų, sergančių progerija.

Tūkstančiai gerbėjų ir pasekėjų pareiškė užuojautą merginos šeimai, taip pat dizaineriui Michaelui Costello, kuris merginai pagal užsakymą pasiuvo porą suknelių jos 13-ojo gimtadienio proga dar 2019 m.

„Mano širdis sudaužyta, – „Instagram“ tinkle rašė Costello. – Man trūksta žodžių ir negaliu nustoti verkti. Kiekvienam sutiktam žmogui Adalia buvo ypatinga. Ji buvo angelas.“

„Ji turėjo pozityvų požiūrį ir svajones padėti visiems aplinkiniams. Aš tave labai myliu, Adalia. Žodžiai negali perteikti, kaip pakeitei mano gyvenimą. Pasiilgsiu brangi mano drauge, pažadu branginti visus nuostabius prisiminimus, kuriuos kartu turėjome“, – toliau pasakojo M.Costello.

Mergina mylėjo viską, kas buvo susiję su mada, makiažo vadovėliais, o savo gyvenimą ji mėgo rodyti „YouTube“ vaizdo įrašuose.

Ji turėjo daug sekėjų visose socialinėse platformose: beveik tris milijonus prenumeratorių „YouTube“, o „Instagram“ – daugiau nei 380 tūkst.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama