Motyvacinė konferencija „Moters vizija“ jau penktą kartą kvies švęsti Tarptautinę moters dieną

Motyvacinės konferencijaos „Moters vizija“ pranešėjai
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2022-01-28 16:46
Jubiliejinį, penktąjį kartą šiemet vyksianti didžiausia Lietuvoje motyvacinė konferencija moterims „Moters vizija“ kviečia moteris pakeisti pasaulį.

Tradiciškai kovo 8-ąją organizuojamame renginyje pranešimus skaitys ne tik verslo atstovai, bet ir garsūs meno ir mokslo žmonės.

Tai – legendinis muzikos prodiuseris ir atlikėjas Andrius Mamontovas, žinomas aktorius Giedrius Savickas, garsioji laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, talentingoji režisierė Giedrė Žičkytė ir daugelis kitų, ne mažiau įdomių pranešėjų. Konferencijos eigą jau ne pirmus metus koordinuos žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė.

„Litexpo“ parodų rūmuose susirinks ne tik moterys, norinčios pasidalinti savo patirtimi, bet ir norinčios įgauti pasitikėjimo ir motyvacijos žengti žingsnį link savo tikslų ir svajonių, pasisemti drąsos, ryžto ir naujų idėjų, o galbūt surasti naujų bendraminčių ar intelektualiai pabendrauti su panašaus požiūrio asmenybėmis. Tai – vienas renginių, kuriuose moterys gali jaustis laisvai ir aptarinėti tik joms aktualias temas. Jaukioje moterų kompanijoje praleista ypatinga diena garantuoja pakilią nuotaiką.

„Pastebėjome, kad konferencija „Moters vizija“ tampa ne tik moterų investicija ir prasmingu laiku sau Kovo 8-osios proga, bet ir daugelio įmonių ar institucijų dovana joje dirbančioms moterims. Tai – proga maloniai ir šiuolaikiškai nustebinti koleges moteris. Gėlė pakels nuotaiką vienai dienai, o tokia konferencija – ilgam“ – teigia „Moters vizija“ organizatorė Sandra Jakštaitė.

„Tai – ne tik puiki motyvacija, kasdienės aplinkos pakeitimas, bet ir labai naudingai praleistas laikas, kurio, darbuose ir rutinoje įsisukusioms moterims labai trūksta.“

Šiemet konferencijos pagrindiniu rėmėju tapo Eucerin Hyaluron-Filler – naujos kartos trigubo poveikio formulės priemonės nuo senėjimo.

Norinčios gyvai išvysti pranešėjus ir pajusti nuostabią salėje tvyrančią atmosferą, bilietus įsigyti gali jau dabar, o susiplanavusios kovo 8-ąją praleisti namuose, darbuose ar kurortuose – taip pat gali stebėti konferenciją gyvai, įsigijusios bilietą tiesioginei jos transliacijai. Apsilankusioms renginyje, remėjai ir partneriai įteikia dovanų, kurios visuomet pradžiugina.

Motyvacinė konferencija „Moters vizija“
Motyvacinė konferencija „Moters vizija“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama