Muzikos žvaigždžių antrininkais tapusios garsenybės stebino įvaizdžiais: išrinkite įspūdingiausią

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Rūta Ščiogolevaitė ir Valentinas Krulikovskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-09-28 18:24
Trečiadienį „Muzikinės kaukės“ filmavime garsenybės susirungė dėl geriausiojo vardo. Net dešimt dalyvių, įsikūnijusios į Lietuvos ir pasaulinio lygio atlikėjus, stebino netikėtais įvaizdžiais ir pasirodymais.

Originalius pasirodymus paruošė šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila, viena profesionaliausių Lietuvos atlikėjų Rūta Ščiogolevaitė, grupės „Pop Ladies“ narė Anžela Adamovič, laidos „24 valandos“ žurnalistė ir dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva, rusų dramos teatro aktorius Valentinas Krulikovskis, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, legendinis dainininkas Arvydas Vilčinskas, projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai – Vytenis Kaluškevičius ir Karolina Juškaitė-Carol, atlikėjas Tadas Juodsnukis.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė „Muzikinės kaukės“ scenoje įkūnijo aktorę ir dainininkę Jennifer Lopez. Žmonės.lt prieš pasirodymą N.Pareigytė-Rukaitienė pasakojo, kad savo numeriui ruošėsi atsakingai, tačia dažniausiai koją pakiša nevaldomas jaudulys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Atrodo, man viskas sekasi, tačiau nesusitvarkau su jauduliu. Pusė to, kiek įdedu savęs, kiek ruošiuosi, scenoje nelieka – viską „suvalgo“ jaudulys“ – sakė ji.

Paklausta, ką galvoja apie jai skirtą užduotį N.Pareigytė-Rukaitienė teigė, kad tiek ji, tiek Jennifer Lopez supranta: „Ne balsas scenoje yra svarbiausias“.

„Nesu Jennifer gerbėja, bet ji visuomet atrodo aukštumoj: tiek išvaizda, tiek judesiai prikausto. Apie vokalines galimybes būtų sunku pasakyti, manau, kad ji atitinka mano duomenis, nes nei ji, nei aš nesame stiprios vokaliai, bet kai sujungi choreografiją, įvaizdį ir šokėjus, išeina aukšto lygio pasirodymas. Taip yra ir Lietuvoje – ne visi tie, kurie yra geri dainininkai, išlieka rinkoje. Turi būti visuma, vaizda, charizma, harmonija“, – sakė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Projekto dalyvis Tadas Juodsnukis teigė, kad tuomet, kai sužinojo apie užduotį įkūnyti Irūną Puzaraitę, labai sutriko. T.Juodsnukis teigė, kad niekuomet nebuvo susimąstęs apie tokį vaidmenį ir svarstė, ar pavyks įgyvendinti šią užduotį.

„Jeigu būtų kitoks projektas, moterimi nevirsčiau. Bet šiame projekte jaučiuosi gerai, nors ir pirmą kartą gyvenime virstu moterimi. Žinoma, susidūriau su iššūkiu.

Sunkiausia buvo įsijausti į moters vaidmenį... Su Irūna bendrauti dėl šio vaidmens neteko, tačiau stebėjau jos pasirodymus, bandžiau atkartoti dainavimo manierą, judesius, moteriškumą“, – pasakojo jis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Merginų grupės „Pop Ladies“ narė Anžela Adamovič turėjo įkūnyti dainininkę Birutę Dambrauskaitę. Pasak Anželos, jai tai buvo ypač didelis iššūkis.

„Yra labai sunku padaryti prikimusį balso tembrą, jis yra labai stiprus, o aš gležna. Tačiau sunkiausia ne tai. Labai ilgai kovojau, kai reikėjo įsijausti į Birutės asmenybę. Ji visą savo jėgą, galią ir širdį atiduoda žmonėms. Dėl to labai džiaugiuosi, kad turėjau ją įkūnyti, nes man irgi patinka atiduoti savo sielą, tačiau aš neturiu tiek patirties. Stengiausi perteikti visą jos gyvenimo patirtį, kad ir kaip būtų sunku“, – Žmonės.lt pasakojo A.Adamovič.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Donata Gutauskienė-Laisva įkūnijo Violetą Tarasovienę ir nenorėjo savo pasirodymu nuvilti nei komisijos narių, nei pačios Violetos, nes yra jos gerbėja nuo pat mažų dienų.

„Violeta ne tik labai gerai dainuoja, bet dar ir juda scenoje. Bandysiu kuo labiau ją įkūnyti, bet jos nepakartosi... Jau nuo vaikystės ji buvo mano dievaitė, tai kažkiek pataikau, bet vis tiek buvo ką veikti ruošiantis. Violeta yra labai pasitikinti atlikėja, o man pasitikėjo labai trūksta. Labiausiai nenoriu nuvilti Violetos“, – prieš savo pasirodymą Žmonės.lt kalbėjo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Violetą Tarasovienę vaidinusi Laisva šokio įkarštyje pargriuvo scenoje

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Projekte dalyvaujantis dainininkas Arvydas Vilčinskas vaidino atlikėją Eugenijų Ostapenko, atlikdamas garsųjį „Dviratuką“.

„Yra įvaizdžių, kuriuos įkūniju gerai, yra tų, su kuriais sekasi blogiau. Stebėjau Eugenijaus judesius, bandžiau juos atkartoti, tad daug darbo teko atlikti namuose. Šiame pasiruošime sunkiausia buvo perteikti charakteringą Ostapenko balsą“, – Žmonės.lt teigė A.Vilčinskas.

Kviečiame jus įvertinti visų dalyvių įvaizdžius ir išrinkti jums labiausiai patikusį:

Naująjį sezoną „Muzikinė kaukė“ pradėjo su didelėmis naujienomis. Projekte atsinaujino vertinimo komisija.

Dalyvių pasirodymus vertina humoristas Mantas Stonkus, radijo ir televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė, išskirtinio balso savininkė Inga Valinskienė ir režisierius Vytenis Pauliukaitis.

„Muzikinės kaukės“ naujojo sezono premjera – jau šį šeštadienį, spalio 1-ąją, 19.30 val. per BTV televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama