N.Narmontaitė – kaip kartą vos nesugadino prabangių vestuvių Milane: „Viskas buvo tarsi košmare“

Nijolė Narmontaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-05-18 10:11
Charizmatiškąja aktore bei knygų autore Nijole Narmontaite nesižavėti – neįmanoma, o kai kurios jos iš tiesų patirtos istorijos primena filmų scenarijus. Viena iš tokių žinoma moteris pasidalijo jau šio laidoje „Gero vakaro šou“. Tiesa, įvykiai tada pakrypo gana netikėta linkme, o ir ašarų vaidinti aktorei neprireikė – tąkart jos upeliais bėgo natūraliai…

Kaip TV3 laidoje pasakoja N.Narmontaitė, kadaise ji turėjo pažįstamą, kuri užsieniečiams, mėgstantiems neeilinius išgyvenimus, rengdavo įvairius renginius – Nijolė ir pati ne kartą buvo prie to prisidėjusi.

„Jie prašydavo labai aštrių dalykų, o aš visa tai duodavau. Kartą Milane jų draugai milijonieriai šventė vestuves. Mano užsakovai pasakė, kad jie turi viską, todėl reikėtų kažko, kas padarytų stebuklą. Man pasakė, kad nupirks skrydžio bilietus, gausiu gerą honorarą. Viskas, ką man reikėjo padaryti – įsiveržti į tas vestuves, suvaidinti nėščiąją, pulti jaunikiui ant kaklo ir verkiant sakyti, kad jis mane pametė ir paliko“, – intriguojančią istoriją ima pasakoti aktorė.

N.Narmontaitė / TV3 nuotr.
N.Narmontaitė / TV3 nuotr.

N.Narmontaitė neslėpia – nepaisant to, jog teko visą savo monologą išmokti itališkai, susigalvoti, kaip imituoti nėščiosios pilvą ir pasipuošti peruku, ji su visomis iškeltomis sąlygomis sutiko gana lengvai. Tiesa, netrukus pasigailėjo.

Aktorę oro uoste pasitiko prabangų džipą vairuojantys nepažįstami žmonės, o atvykus į vestuvių ceremoniją, jau vaidmeniui persirengusiai Nijolei pasidarė be galo silpna. Įspūdinga pilis, puošniausiais apdarais pasipuošusios įvairaus amžiaus moterys, šampano purslai, ugnies fakelai ir fantastiška muzika… Būtent tai privertė aktorę kaip reikiant suabejoti – ar ji tikrai gali padaryti tai, ką pažadėjo?

Nijolė Narmontaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Nijolė Narmontaitė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Matau tą vaizdą ir galvoju: „Ką aš padariau? Kaip aš dabar įbėgsiu…“ Pradėjau verkti – mane ištiko isterija! Baigėsi visos mano aktorystės. Bet nežiūrint visko, aš jau esu čia – esu atgabenta lėktuvu, man reikia įvykdyti užduotį. Su tomis ašaromis aš įlekiu, puolu jaunajam ant kaklo ir sakau: „Kodėl tu mane palikai ir išėjai, juk mes laukėmės vaiko?!“ – pasakoja ji.

N.Narmontaitė atvira – tąkart vaidinti beveik nereikėjo, mat jai pačiai iš siaubo, kad gali sugadinti tokį gražų renginį, ašaros liejosi tiesiog upeliais. O aplinkinių reakcijos į jos pasirodymą, kilusį siaubą tik pastiprino – žmonės pašiurpo, jaunasis pradėjo teisintis, o jaunoji nuo jo trauktis atatupsta.

„O man viskas buvo taip, tarsi didžiausiame košmare – pagalvojau, kad daugiau niekuomet į tokias avantiūras ir nesąmones nesivelsiu. Tačiau, nepaisant visko, susitikus po keleto metų, jie man pasakė, kad iš tų vestuvių jie neprisimena nieko kito, tik tą nėščią išprotėjusią moteriškę“, – dabar jau su šypsena neįtikėtiną istoriją pasakoja N.Narmontaitė.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama