Naujas Sashos Song muzikinis etapas: pradėjo repuoti ir pristatė dainą „Bad Boy“

Sasha Song
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-11 11:08
Atlikėjas Sasha Song tvirtina, kad su 2022-aisiais metais prasidėjo ir naujas jo muzikinis etapas. Po ilgos pertraukos Sasha Song vėl džiugina savo klausytojus.

„Naujasis mano kūrinys  – man labai svarbus ne tik kaip kūrėjui ar atlikėjui, bet ir kaip asmenybei“, – pokalbį pradeda dainininkas. Nuo pat pirmųjų akordų ši daina, iš tikrųjų, verčia šokti.

Ar tai – Sasha Song? Dainininkas šypteli ir paaiškina: „Senai jau nesu vien lyrinių dainų atlikėjas. Šiame kūrinyje pasirinkau skirtingą muzikos stilistiką ir atlikimą nei ankstesnėje savo kūryboje ir džiaugiuosi, kad man pavyko. Manau, kad kiekvienas atlikėjas turėtų nenustoti tobulėti, augti, mokytis ir ieškoti naujų vėjų savo kūryboje.

Blogiausia, kai sustojame vietoje ir apsiribojame tik tuo, ką žinome ir ką mokame. Aš visada norėjau daryti daugiau, nei galiu, ar iš manęs tikimąsi, todėl visada ieškau naujų skambesių, plečiu pasaulėžiūrą, tobulinu savo vokalą ir, žinoma, asmenybę. Iki dabar vengiau viešumos, nes laukiau ypatingo momento išleisti dainą, bet supratau kad ypatingas momentas ateina tik po to,  kai padarai kažką ypatingo, o ne prieš visa tai“.

Sasha Song
Sasha Song

Pasirinkęs naujam kūriniui repą, dainininkas užsimena, kad bandyti repuoti pradėjo dar kolegijoje, Didžiojoje Britanijoje, kai jį supdavo Londono repo gerbėjai, o dainą parašė dar prieš keturis metus, tačiau tik dabar pristato visiems klausytojams.

Pasikapsčius kiek giliau dainos gimimo istorijoje, Sasha Song pripažįsta – ši daina nėra apie jo išgyvenimus, kaip dauguma kitų.

„Sukūriau personažus ir jų istoriją. Kartu su dainininke, su kuria įrašėme šį kurinį, nusprendėme kol kas neviešinti jos vardo, tad kas ji tokia bei kas yra dainos prodiuseris – atskleisiu ateityje. Galiu pasakyti, kad masteringą – o tai yra tas paskutinis magiškas prisilietimas prie dainos prieš ją išleidžiant – padarė amerikiečių atlikėjas, gitaristas ir Analog Mastering įkūrėjas Mike Smith, kuris dirbo prie dainų ir tokių hip-hop žanro atlikėjų kaip Wu-Tang Clan‘o RZA, DJ Khaled, T.I. ir kt.

Sasha Song – „Bad Boy“:

Per pastaruosius keletą metų daug ką reikėjo suvokti, įvertinti, kažko atsisakyti ir visada stengtis rasti išeitį iš kebliausių situacijų. Manau, kad man pavyko atrasti save iš naujo, todėl ne veltui savo kūrinį pavadinau „Bad boy“,  kas visame kontekste reiškia ne „blogas“, o „kietas“, nes iš tiesų reikia būti „kietam riešutėliui“, norint išgyventi visus gyvenimo išbandymus, kurti toliau ir eiti tik i priekį išliekant savimi“, – dalijasi Sasha Song.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama