Netikėtai mirė japonišką „Ledo šalį“ įgarsinusi aktorė: 35-erių moteris negyva rasta prie viešbučio

Sayaka Kanda ir animacinio filmuko „Ledo šalis“ plakatas
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-12-21 17:11
Japonija gedi jaunos aktorės – mirė vos 35-erių sulaukusi Sayaka Kanda. Užsienio žiniasklaida praneša, kad moters kūnas buvo rastas prie 22 aukštų viešbučio, kuriame ji buvo apsistojusi.

Dailymail.co.uk rašoma, kad aktorės vadybininkai negali susitaikyti su staigia S.Kanda mirtimi.

„Labai apgailestaujame, kad turime pateikti tokį pranešimą visiems mus palaikiusiems gerbėjams ir žmonėms, kurie mumis rūpinosi. Mes vis dar negalime susitaikyti su netektimi“, – viešai komentavo S.Kanda vadybininkai.

Pasak žiniasklaidos, Sayaka kūnas buvo rastas viešbučio 14 aukšto lauko zonoje gruodžio 18 d., 21.40 val. Netrukus ji buvo nuvežta į ligoninę, kurioje gydytojai konstatavo jos mirtį.

Dar to paties šeštadienio popietę ji turėjo pasirodyti kalnuotomis vietovėmis pasižyminčio miesto Saporo teatre, kur turėjo atlikti vieną iš vaidmenų miuzikle „Mano gražioji ledi“. Tačiau čia ji neatvyko, nors, kaip teigiama, penktadienį repeticijoje dalyvavo.

Policijos tyrėjai vis dar aiškinasi įvykio detales ir bando suprasti, kas galėjo lemti tragišką S.Kanda mirtį. Kai kurie spekuliuoja, kad moteris pati sau atėmė gyvybę.

Sayaka Kanda / Socialinių tinklų nuotr.
Sayaka Kanda / Socialinių tinklų nuotr.

Dėl tragedijos sukrėsta liko ir aktorės kolegė Takako Matsu, kuri japoniškoje „Ledo šalies“ versijoje įgarsino pagrindinę veikėją Elsą.

„Likau be žado. Laikas, kurį praleidome kartu, yra man nepakeičiamas lobis“, – savo „Twitter“ paskyroje rašo T.Matsu.

Aktorė S.Kanda, kuri įgarsino princesę Aną japoniškoje animacinio filmo „Ledo šalies“ versijoje, buvo Japonijoje puikiai žinomo aktoriaus Masaki Kanda (70) ir dainininkės Seiko Matsuda (59) dukra.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama