Netikėtas D.Montvydo sprendimas: išskirtiniame vasaros koncerte pristatys ir savo naujausią albumą

Donatas Montvydas
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-08-09 11:26
Ilgai dėliojęs koncertų datas vienas žinomiausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas netikėtai pakeitė planus ir numetė tikrą bombą. Jau tradicija tapęs jo koncertas „Vasaros terasoje“ bus unikalus – rugsėjo 3 dieną Vilniuje įvyks ir jo naujausio albumo premjera.

Ši vasara Donatui Montvydui buvo itin intensyvi, tačiau po susikaupusios tylos kiekvienas pasirodymas tapo dar labiau laukiamas. Ne išimtis – grandiozinis vasaros uždarymas, kuris netikėtai įprasmins ir dar vieną labai svarbią progą.

Savo jau penktąjį albumą dainininkas nusprendė pristatyti ne kur kitur, o gimtajame Vilniuje, koncerto „Vasaros terasoje“ metu. Ir nors albumo pristatymo data buvo numatyta rudens pabaigoje, atlikėjas pripažįsta – naktį gimusi mintis jo tiesiog nepaleido.

„Intuityviai pajutau, kad tai yra ta vieta, kur albumas privalo nuskambėti. Norisi jam suteikti geriausią įmanomą platformą. Ir nors tų progų metų bėgyje buvo ir bus, tačiau ši mintis manęs nepaleido ir aš supratau – mes radome tą dieną. Dabar kalbu ir jaučiuosi labai tvirtai dėl šio sprendimo“, – apie netikėtą posūkį pasakoja atlikėjas.

Donatas Montvydas
Donatas Montvydas

Gegužės mėnesį galutinai pabaigtas albumas pradėtas kurti prieš pusantrų metų. Ir nors dabar atlikėjas savo kūrinį vadina vienu stipriausių ir vientisiausių albumų, gimė jis irgi netikėtai. Kartu su muzikantu ir prodiuseriumi Mariumi Leskausku sukurta dainos „Leisk mylėti“ aranžuotė tapo inspiracija eiti link skambesio, kuriuo dabar alsuoja garsiausi pasaulio muzikos vardai. 90-ųjų energija, retro skambesys taip pat paskatino Donatą Montvydą leistis ir į emocijų kupiną vidinę kelionę. Atlikėjas pripažįsta – dar tokio asmeniškai atviro albumo jo diskografijoje nebuvo.

„Kai mes pradėjome rašyti dainas, visas skambesys man labai siejuosi su tuo, ko aš klausydavau vaikystėje, pagal ką namie šokdavo tėvai. Šitas albumas buvo mano grįžimas į jaunystę, savo gimtuosius namus, pirmos meilės jausmą“, – neslepia atlikėjas.

Donatas Montvydas / Pranešimo autorių nuotr.
Donatas Montvydas / Pranešimo autorių nuotr.

Naujausiame albume randami singlai, kurie nuskambės ir pristatymo koncerte, taip pat įprasminti unikaliais viršeliais. Tai, kaip jie gimė, buvo taip pat išskirtinė patirtis. Siekdamas kuo geriau atspindėti albumo emociją, Donatas Montvydas grįžo į tėvų namus ieškoti daiktų, simbolių, kurie įprasmintų jo jaunystę.

„Su šiuo albumu aš praėjau tikrą terapiją. Kiekviena nata atspindi mano išgyvenimus, kai vieną dieną įsimyli, kitą – jau norisi bėgti iš namų. Visada buvau romantikas pačia banaliausia prasme, o tai, kaip aš mačiau meilę, puikiai atsispindi dainose“, – pasakoja D.Montvydas, išdavęs, kad ir albumo pavadinimas bus pačiam labai asmeniškas.

Koncerto metu nuskambės ir dar niekur neišleistas kūrinys, kurį Donatas vadina savo pikčiausiu singlu.

„Ta daina siejasi su jausmais, apie kuriuos aš kalbu ne taip dažnai. Jis kalba apie baimę likti vienam, tą tamsą, kurios niekas nenori jausti. Mano akimis, šis kūrinys yra emociškai labai stoprus, kai jį kūriau, nejaukiau jaučiausi net studijoje“, – atvirai kalba atlikėjas.

Donatas Montvydas
Donatas Montvydas

Išties – būti tokiam atviram prieš klausytojus nėra lengva. Tad ir atiduoti naujausią albumą į žmonių rankas nėra paprasta, tačiau Donatas jau dabar gyvena akimirkomis, kai galės savo naujausia kūryba pasidalinti su gerbėjais. Šią vasarą ne vieną drebinantį koncertą pristatęs atlikėjas džiaugiasi, kad po pandemijos susirinkusių klausytojų raginti mėgautis akimirka nebereikia – žmonės itin pasiilgo geros energijos, tai koncertuose itin jaučiama.

Rugsėjo 3 dieną sostinėje įvyksiantis atlikėjo susitikimas su gerbėjais – itin laukiamas, todėl kasmet bilietų nelieka vos tik paskelbus apie jų prekybą. Ir dabar gerbėjai raginami suklusti – bilietų kiekis ribotas ir jie brangs.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama