Paaiškėjo, kas apšildys JAV supertalento „BØRNS“ koncerto publiką Vilniuje

BØRNS / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-09 11:52
Jau rugpjūčio 18-ąją pirmą kartą į Vilnių atvyksta sparčiai kylanti amerikiečių muzikos žvaigždė „BØRNS“. Šiandien visur linksniuojamas artistas Garrettas Bornsas nusprendė, kad jo pasirodymą Vilniuje apšildys pilnavertė Lietuvos roko scenos dalyvė grupė „Freaks On Floor“.

Užtikrintas skambesys, nesibaigianti energija ir visos kitos geros „Freaks On Floor“ savybės sutapo su „BØRNS“ lūkesčiais ir norais.

„Mums didelė garbė apšildyti tokį jauną ir talentingą atlikėją kaip „BØRNS“. Smagu, kad pas mus jis atvyksta nei per anksti, nei per vėlai – pačiame žydėjime. Taip pat laukiu pažinties su Garrettu Bornsu užkulisiuose. Juk jis tikrai geras ir pamatytinas personažas. Tikras merginų numylėtinis. Bus labai daug gražaus rokenrolo, neabejojam“, – sakė grupės „Freaks On Floor“ vokalistas Justinas Jarutis.

Du kart geriausią M.A.M.A. apdovanojimų roko grupę lydi įdomūs ir sėkmingi metai. „Freaks On Floor“ diskografijoje – trys be įrašų kompanijos, savo jėgomis įrašyti ir išleisti albumai „Freaky Wonder“ (2010 m.), „Hello Girls!“ (2011 m.) ir „Life (2015 m.). Trys visiškai skirtingi studijiniai albumai, šimtai koncertų ir festivalių Lietuvoje bei už jos ribų, keletas garso takelių filmams, kolaboracijos su kitais kūrėjais ir visa kita patirtis juos išskiria iš kitų.

„Freaks On Floor“ sudėtis nuolat keičiasi, bet branduolys išliko tas pats – grupę šiuo metu į priekį veda jau minėtas grupės lyderis Justinas Jarutis ir būgnininkas Rokas Beliukevičius. Nors šiandien koncertuose jiems talkina kiti muzikantai, „Freaks On Floor“ vėliavą toliau sėkmingai neša būtent šis neišskiriamas klasiokių tandemas.

Pats Leonas Somovas prodiusavo paskutinį jų darbą „Life“, kuris lyg ir simbolizuoja tą „frykų“ brandą. Devintus aktyvios veiklos metus skaičiuojanti grupė „Freaks On Floor“ niekada nestovi vietoje, nuolat didina savo gerbėjų kiekį ir turi, ką pasakyti. Atrodo, kad savo aistrą banglentėms prieš keletą metų atradę muzikantai įsirėžė į lietuviško roko istoriją tikrai ilgam.

„Amerikos muzikos viltis „BØRNS“ ir jį atstovaujanti agentūra – labai reiklūs kartu grojančioms grupėms, todėl apšildančius atlikėjus šiame koncertų ture dažniausiai renkasi patys. Ne išimtis ir vienintelis jų koncertas Baltijos šalyse – „Freaks On Floor“ buvo išsirinkti iš tuzino kitų. Manau, kad tai labai geras sprendimas. Vietinis lietuvių palaikymas garantuoja kokybišką ir „užvedančią“ įžangą pagrindiniam šou. Neabejoju, jog Justinas Jarutis ir kompanija įkaitins atmosferą Pranciškonų vienuolyno kieme“, – sakė muzikos agentūros „8 Days A Week“ partneris Martynas Butkevičius.

Tai jau nebe pirmas kartas, kai šios muzikos agentūros organizuojamus renginius apšildo lietuvaičiai. „Golden Parazyth“, „Fusedmarc“, „Proper Heat“ ir visiškai šviežia grupė „Abudu“ dalinosi viena scena su „8 Days A Week“ pristatomais užsienio atlikėjais. Tai – geros tradicijos tąsa arba dar viena gyvos muzikos platforma mūsiškiams.

Tiesa, ant cunamio bangos plaukiančiam JAV supertalentui koncertai su pasaulinę šlovę pelniusiais atlikėjais – taip pat ne naujiena. Patys „BØRNS“ yra padėję apšilti grupių „Mumford & Sons“, „M83“, „MisterWives“, „Bleachers“ ir Charlie XCX gerbėjams. Šį rudenį Garretto Bornso laukia dar vienas ypatingas išbandymas ir įdomi pažintis – žinoma JAV folkroko grupė „The Lumineers“ pakvietė „BØRNS“ apšildyti jų pasaulinį turą.

Debiutinį „BØRNS“ albumą „Dopamine“ pristatantis turas ką tik grįžo į Europą. Atrodo, kad ši kelionė aplink pasaulį niekada nesibaigs. Garrettas Bornsas ir kompanija jau daugiau nei metai gyvena „ant lagaminų“ ir nuolat yra kelyje. Pasirodymai Rumūnijoje, Vengrijoje, Čekijoje ir Lenkijoje įvyks dar prieš viešnagę Lietuvoje. Šioje Europos dalyje jo albumas taip pat buvo sutiktas puikiai. Patvirtinta, kad į Lietuvą „BØRNS“ ir jį lydinti 10 asmenų komanda atvyks renginio dieną. Vilniuje jie ilgai neužsibus ir iškart po pasirodymo keliaus į Austrijoje vykstantį „FM4 Frequency“ festivalį.

Gyvai išgirsti didžiųjų festivalių geidžiamą atlikėją „BØRNS“ Lietuvos publika galės jau rugpjūčio 18-ąją, ketvirtadienį, Vilniuje. Į šį renginį be stogo „Piano.lt“ terasoje bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“. Juos bus galima įsigyti ir prie įėjimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama