Pandemijos metu koncertuojančiam Lewisui Capaldi – Pierso Morgano kritika

Piersas Morganas ir Lewisas Capaldi/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-17 08:53
Britų žurnalistas Piersas Morganas sukritikavo atlikėją Lewisą Capaldi dėl pasirodymų Škotijoje koronaviruso pandemijos metu.

Televizijos laidoje „Labas rytas, Didžioji Britanija“ Piersas Morganas atvirai pareiškė, kad Lewiso  Capaldi sprendimas nenutraukti koncertinės veiklos pasaulinės koronaviruso krizės metu – mažų mažiausiai neatsakingas.

Nejuokais sunerimęs žurnalistas paragino šiuo metu itin populiarų dainininką kuo greičiau priimti teisingus ir atsakingus sprendimus. 

Piersas neslėpė ir savo nusivylimo gimtąja Anglija. 

„Netinkamas ne tik Lewiso Capaldi, kuris praėjusią naktį grojo Škotijoje, elgesys, bet ir visos Jungtinės Karalystės. Nekreipiamia dėmesio į tai, kad „užsidaro“ visas likęs pasaulis“, – teigė P. Morganas.

Piersas Morganas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Piersas Morganas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pasak žurnalisto, Didžiosios Britanijos gyventojai ir toliaus lanko koncertus, kitas viešas vietas tik todėl, kad nesupranta pasaulyje susiklosčiusios situacijos, kurios neišaiškina šalies vyriausybė.

„Britanijos gyventojai nėra socialiai atsiriboję, kadangi vyriausybė jiems liepė to nedaryti. Tai visiška nesąmonė“, – kalbėjo Piersas. 

Lewisas Capaldi/Vida Press nuotr.
Lewisas Capaldi/Vida Press nuotr.

Spaudos pranešime Lewiso Capaldi atstovas teigė, kad kovo 15 dieną įvykęs paskutinis L. Capaldi turo Aberdyne pasirodymas vyko laikantis visų Škotijos vyriausybės patariamojo dokumento nuostatų.

„Už saugumą ir pirmąją pagalbą mokėjo organizatoriai, taip pat renginio vietoje buvo įrengti papildomi ženklai, skirti pabrėžti reikiamą higienos laikymąsi renginio metu“, – pridūrė jis.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama