Pasakiškos B.Beckhamo ir N.Peltz vestuvės: paviešinti kadrai iš milijonus kainavusios šventės

Brooklyno Beckhamo ir Nicolos Peltz vestuvės / Germano Larkino / „Vogue“ nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2022-04-11 14:01
Šeštadienį Floridoje įvyko Davido ir Victorios Beckhamų vyriausio sūnaus Brooklyno Beckhamo (23) ir jo mylimosios Nicolos Peltz (27) vestuvės. Nors iš pradžių prabangią meilės šventę pora nuo smalsuolių akių slėpė, dabar jau pasidalijo keletu kadrų viešai, skelbia dailymail.co.uk.

Ištikimiausi poros gerbėjai pirmadienio rytą turėjo kaip reikiant nustebti – į savo oficialias „Instagram“ paskyras pora įkėlė savo vestuvių šventės, kuriai suorganizuoti prireikė net 3.5 milijonų JAV dolerių, nuotraukas. Akimirkas įamžino britų „Vogue“ fotografas Germanas Larkinas.

Ir didžioji dalis neslėpė susižavėjimo dėl Nicolos vestuvinės suknelės. 27-erių moteris vilkėjo „Valentino“ kūrinį, kurį dalis praminė kaip „svajonių suknelę“, o britų „Vogue“ ją apibūdino kaip „romantišką bei tradicinę suknelę, kuri tapo metus trukusių nuotakos, Peltz stilisto ir „Valentino“ kūrybos direktoriaus komandos pokalbių kulminacija“.

Jaunosios suknelę puošė jos mamos, buvusio modelio Claudios Peltz, žinutė, kurią „Valentino“ komanda į vestuvinę suknelę įsiuvo mėlynais siūlais. Pati Claudia vilkėjo pagal užsakymą sukurtą „Versace“ suknelę.

Dar ryškesnėse nuotraukose Nicola glaudėsi prie Brooklyno, kuris svarbios dienos proga vilkėjo „Dior“ smokingą.

Be to, ne tik pati pora pasidalijo vestuvių akimirkomis, bet ir „Vogue“. O jiems poros vestuvės priminė net pasaką.

„Gražuolė blondinė kino žvaigždė sutinka jauną gražuolį vienos garsiausių ir madingiausių Didžiosios Britanijos šeimų atžalą, tarp jų įsiplieskia kibirkštys ir užsimezga tikras XXI amžiaus romanas“, – smagiai po nuotraukomis rašė „Vogue“.

Daugelis pastebėjo, kad Nicola nuotraukose atrodo nepriekaištingai – sušukuoti ir surišti plaukai kai kam net priminė 90-ųjų madas, o patys „Vogue“ praminė kaip „odę Claudiai Schiffer 9-ajame dešimtmetyje“.

„Visada maniau, kad noriu pusiau pakeltų, pusiau nuleistų plaukų, bet mes pasirinkome ilgus kirpčiukus ir palaidus, natūralius plaukus“, – sakė ji užsienio žurnalui.

Šukuoseną jai kūręs Adiras Abergelis sakė, kad Brigitte Bardot kuodukų šukuosenos taip pat buvo įkvėpimo šaltinis.

„Svarbiausia, kad jos plaukai būtų gražūs, švelnūs ir glotnūs. Pagalvokite apie prabangią, nušlifuotą tekstūrą, bet su pilnumu ir judesiu“, – apibūdino jis.

Taip pat atskleista, kad nuotakai teko paryškinti plaukų spalvą. O štai „Chanel“ makiažo meistrė Kate Lee „Vogue“ sakė, kad ją įkvėpė natūralus nuotakos grožis.

„Nusprendėme sukurti labai gaivų, natūralų įvaizdį – vos vos, bet su keliomis įdomiomis detalėmis, kurios išryškės po šydu. Norėjome pabrėžti jos natūralius bruožus ir pridėti keletą modernių, ne tokių tradicinių detalių“, – sakė ji.

Primename, kad B.Beckhamas ir N.Peltz tapo vyru ir žmona balandžio 9 d., praneša mirror.co.uk. Meilę jie prisiekė draugų ir šeimos narių akivaizdoje Floridoje.

Jaunieji susituokė per prabangią daugiau nei 3 mln. eurų kainavusią ceremoniją vienoje iš nuotakos šeimos valdų – 91 mln. eurų vertės dvare prie vandenyno Majamyje.

Ištarę vienas kitam „taip“, mylimieji aistringai pasibučiavo. Anot šaltinių, bučinys truko šešias sekundes.

Teigiama, kad vestuvės prasidėjo lygiai 18 val. vakaro vietos laiku – tada nuotaka žengė link besijaudinančio jaunikio. Tuo metu Brooklynas stovėjo priekyje, apsuptas gėlių, ir nekantriai laukė Nicolos.

Tarp svečių, stebėjusių, kaip jauni įsimylėjėliai susijungia santuokos saitais, buvo ir būrys žvaigždžių: aktorė Eva Longoria, dainininkė Mel C, teniso legendos Serena Williams bei Venus Williams, virtuvės šefas Gordonas Ramsay ir kiti.

Brooklyno jaunesnieji broliai 19-metis Romeo ir 17-metis Cruzas buvo pabroliai. Jauniausia jo sesuo, dešimtmetė Harper Seven, taip pat atliko svarbų vaidmenį. Mergaitė tą dieną buvo pamergė ir atrodė angeliškai vilkėdama baltą suknelę su gėlių vainiku ant galvos.

Brooklyno tėvai Victoria ir Davidas Beckhamai didžiąją sūnaus dieną taip pat atrodė elegantiškai ir stilingai: buvusi „Spice Girls“ narė vilkėjo sidabro spalvos suknelę, o Davidas – stilingą kostiumą.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama