Pavasariui įsibėgėjant – G.Leškevičiaus premjera: su Mr.Jumbo ir A.Čečkausku pristato „Siūbuok, siūbuok“

Antanas Čečkauskas, Giedrius Leškevičius, Mr.Jumbo / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-03-29 10:13
 „Dabar kaip niekad svarbu jausti vienas kito petį, apkabinimą, atsiliepti į vienas kito balsą, judėti vienu ritmu,“– sako televizijos laidų ir renginių vedėjas bei atlikėjas Giedrius Leškevičius, pristatydamas dainą „Siūbuok, siūbuok“ iš ką tik išleisto pirmojo autorinio albumo „Dvigubai“.

„Savo skambesiu tai – be jokios abejonės, pavasariškiausias albumo kūrinys, labiausiai keliantis nuotaiką ir skatinantis bendrystę“, – pasakoja teksto ir muzikos autorius, užsimindamas, kad dainą įrašinėjant, draugystės ir bendrumo jausmo buvo išties daug.

Ją kartu įdainuoti Giedrius pakvietė bičiulį Antaną Čečkauską, su kuriuo prieš vienuolika metų balandžio 1-ąją įkūrė iki šiol muzikuojančią grupę „JOKE“. Taigi, šiandien pristatoma daina – dar ir simbolinė gimtadienio dovana grupės „JOKE“ pasiilgusiems klausytojams.

Giedrius Leškevičius ir Antanas Čečkauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrius Leškevičius ir Antanas Čečkauskas / Asmeninio albumo nuotr.

„Siūbuok, siūbuok“ aranžuotę sukūrė gerai žinomas gitaristas Giedrius Balčiūnas – Mr.Jumbo, prisodrindamas ją ne tik elektrinės gitaros garsų, bet ir nuspalvindamas išskirtiniu senoviniu instrumentu – lauda. O dainą pirmą sykį kartu gyvai atlikti muzikantai ketina jau balandžio 9 d., prie Kauno miesto savivaldybės organizuojamame koncerte Ukrainai paremti.

 Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrius Balčiūnas-Mr.Jumbo / Asmeninio albumo nuotr.

„Šiuo metu tiesiog privalome ne tik mąstyti, dainuoti pozityviai, bet ir, žinoma, veikti“, – kalba G.Leškevičius, savo albumą nuo pat pirmos karo dienos nusprendęs ne pardavinėti, o dovanoti kiekvienam, remiančiam „Blue/Yellow“, „Stiprūs kartu“ ar bet kurią kitą panašią organizaciją. – „Kai gamta atsikrato paskutinių sniego likučių, pats metas ir žmonėms vyti šalin negandas, įsileisti daugiau šilumos į vidų ir vieni kitiems padėti. Kai esame kartu, kiekvienas galime dvigubai!“

Giedrius Leškevičius – „Siūbuok, siūbuok“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama