Per Sočio olimpiadą dailujį čiuožimą komentuosiančiai Dovilei Pervazaitei teko su pačiūžomis atsidurti „baseine“

Dovilė Pervazaitė / TV6 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-31 09:34
Lietuvių mėgstamiausio žiemos sporto − dailiojo čiuožimo − varžybas, kurios bus transliuojamos tiesiogiai iš Sočio žiemos olimpinių žaidynių, TV6 eteryje komentuos viena iš nedaugelio mūsų šalies dailiojo čiuožimo eksperčių – Lietuvos čiuožimo federacijos generalinė sekretorė Dovilė Pervazaitė. Ji įdomiausias akimirkas iš olimpinių žaidynių žiūrovams pateiks kartu su sporto komentatoriumi Vytautu Jasučiu.

Dovilė labai atsakingai rengiasi šio unikalaus renginio komentavimui, renka informaciją apie dalyvius ir aktualijas, ieško įdomių faktų apie pačią sporto šaką, kad žiūrovams būtų dar smagiau stebėti olimpinį dailųjį čiuožimą. 

TV6 nuotr.
TV6 nuotr.

„Profesionaliai nesusidūrus su šia sporto šaka gali būti sunku suprasti, kodėl iš pažiūros gražiai ant ledo sušokę sportininkai sulaukia žemesnių vertinimų. Svarbu žinoti, kad komisija vertina daugybę techninių niuansų – pavyzdžiui, net ir tai, kuria pačiūžos briauna įčiuožiama darant figūrą. Visa tai TV6 eteryje bandysime paprastai paaiškinti olimpinio dailiojo čiuožimo žiūrovams”, − sako pati nuo vaikystės čiuožianti ir didelę aistrą dailiajam čiuožimui jaučianti D. Pervazaitė.

Naujoji komentatorė pati yra turėjusi ir rimtų, ir juokingų nutikimų ant ledo. „Be traumų man taip pat nepavyko išsisukti, tačiau kartą nutiko ir labai linksmas dalykas: pradėjusi čiuožti netikėtai su visa energija tėškiausi į galingą balą ir praktiškai išsimaudžiau. Pasirodo, arenoje ledas tiesiog nebuvo spėjęs galutinai sušalti, tad realiai su pačiūžomis atsidūriau baseine”, − sakė juokdamasi D. Pervazaitė.  

TV6 nuotr.
TV6 nuotr.

Linksmų akimirkų ant ledo yra patyręs ir Vytautas Jasutis, profesionalus sporto komentatorius, kuris kartu su Dovile komentuos Sočio žiemos olimpines žaidynes. „Esu ne kartą nusidaužęs ir rankas, ir kelius bandydamas čiuožti. Tenka nueiti pačiuožinėti į ledo arenas, tačiau linksmiausia prisiminti kaip čiuoždavome vaikystėje: tos didelės juodos pačiūžos, bandymai jų briaunas sutepti žvake, kieme išlietas nelygus ledas – visa tai sukelia daug gerų prisiminimų”, − sako Vytautas. 

Komentatorius, kuriam iki šiol nemažai teko domėtis dailiuoju čiuožimu ir bendrauti su sportininkais bei treneriais, su dideliu džiaugsmu ruošiasi didžiajam metų sporto įvykiui – olimpinėms žaidynėms. Vytautui svarbiausia, kad TV6 žiūrovams visa tai, kas vyksta ant olimpinio dailiojo čiuožimo ledo, būtų perteikta aiškiai, suprantamai ir įdomiai. Jis tiki, kad drauge − su itin gerai visus šio sporto niuansus išmanančia Dovile − jiedu puikiai bendraus komentuodami visas olimpinio dailiojo čiuožimo varžybas, ir savo gerą nuotaiką perteiks žiūrovams.

Sočio žiemos olimpinių dailiojo čiuožimo varžybų akimirkos – jau nuo vasario 6 d. per TV6.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama