Picų šefas Federico Meschino su žmona Greta tapo tėvais: pirmagimiui suteikė dvigubą vardą

Federico Meschino su mylimąja Greta / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-07 16:34
Lietuvą pamilęs italas, Vilniaus Užupyje puikiai žinomas picų šefas Federico Meschino su žmona Greta tapo tėvais. Birželio 7-ąją porai gimė sūnus.

Žinia apie šeimos pagausėjimą Greta Meschino pasidalijo socialiniuose tinkluose. Moteris paviešino nuotrauką, kurioje užfiksuota maža vaiko rankytė laikanti tėčio Federico pirštą. Šiuo kadru G.Meschino sutiko pasidalyti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Laiminga mama atskleidė, kad savo pirmagimiui suteikė dvigubą – Santiago John – vardą.

2022.06.07 SANTIAGO JOHN MESCHINO ✨✨✨✨✨✨✨✨

Posted by Greta Meschino on 2022 m. birželio 7 d., antradienis

Dar visai neseniai F.Meschino žurnalui „Žmonės“ atviravo apie akimirką, kai sužinojo, jog jųdviejų su Greta šeimą papildys dar vienas narys. Federico neslėpė – tai buvo džiugi staigmena!

„Grįžęs iš darbo pamačiau Gretą su testu greta ir ji susijaudinusi šypsojosi. Iš pradžių nesupratau, o paskui likau be žado. Tai – begalinis džiaugsmas ir su kiekviena prabėgančia diena negaliu sulaukti susitikimo su mūsų sūnumi“, – tąkart kalbėjo jis.

Federico Meschino su mylimąja Greta Lėpaite / Socialinių tinklų nuotr.
Federico Meschino su mylimąja Greta Lėpaite / Socialinių tinklų nuotr.

Apie tai, kad jų šeimą netrukus papildys dar vienas narys, viešai pora pranešė 2021-ųjų gruodį kūdikio lyties atskleidimo vakarėlyje.

Apsupti šeimos narių, rožinės ir mėlynos spalvų Federico su Greta pranešė apie pasaulį išvysiantį mažylį. Negana to, jie sužinojo ir kas gims – tai bus berniukas. Džiuginančiomis naujienomis tąkart Greta Meschino sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Tiesa, pirmiausia šia žinia F.Mechino pasidalijo socialiniame tinkle.

„Gražiausias pasaulyje TRIO ir tortas!“ – savo „Instagram“ paskyroje pasidžiaugė F.Meschino.

Akimirkomis iš kūdikio lyties atskleidimo vakarėlio dalijosi ir Greta Meschino. Vaizdo įraše matyti, kaip porai susprogdinus balionus pasirodo mėlynos spalvos konfeti, kurie skelbė apie gimsiantį berniuką.

Vaizdo medžiagoje užfiksuota ir besidžiaugianti visa Meschino šeima – Federico Meschino, Karolinos Meschino tėtis, mama, brolis, Dominykas Ježerys-OG Version. Šventės nepraleido ir mažoji Karolinos bei Dominyko dukra Isabellė.

„Kai kas kurį laiką buvo gaminama... Tai berniukas!“ – po vaizdo įrašu rašė Greta.

Federico ir Greta susituokė 2022-ųjų sausį. Jauki santuokos ceremonija vainikavo septynerių metų draugystę.

Federico Meschino ir Greta Lėpaitė, po vestuvių pasirinkusi Meschino pavardę, susipažino prieš septynerius metus viename restorane, kuriame pašnekovė tuomet dirbo. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt, Greta šypsojosi – ji iki šiol dėkinga likimui, kad šis netikėtomis aplinkybėmis ją suvedė su gyvenimo meile. Jųdviejų istorija išties verta pasakos.

„Iš mažo miestelio į sostinę atvykusi studentė, dirbanti restorane, visai netikėtai sutiko savo gyvenimo meilę. Federico iš Italijos į Lietuvą buvo atvykęs tik darbui vasarą“, – romantišką ir netikėtą susitikimą prisiminė G.Lėpaitė.

Federico Meschino ir Greta Lėpaitė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Federico Meschino ir Greta Lėpaitė / Pauliaus Peleckio nuotr.

„Jis buvo mano ištikimiausias klientas. Mane sužavėjo jo charizma ir nesuvaidinta šiluma. Bendrauti buvo taip paprasta, o ir chemiją pajutome iškart“, – šypsodamasi pridūrė ji.

Per septynerius draugystės metus Greta ir Federico ne tik mėgavosi romantiškomis akimirkomis, bet ir vienas iš kito mokėsi.

„Kai susipažinome buvome dar labai jauni, kartu augome, mokėmės vienas iš kito ir brendome, ieškojome savęs, o ir mūsų kartu kaip poros. Labai džiaugiuosi, nes manau, kad mums sekasi puikiai ir esu laiminga, kad galiu ištekėti už savo geriausio draugo, partnerio ir būsimo mūsų vaikelio tėčio“, – 2022 metų sausį portalui Žmonės.lt sakė G.Lėpaitė.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama