Pirmojo „Moters vizijos“ vasaros festivalio tikslas – balansas moters gyvenime

Leonas Somovas ir Dileta
Šaltinis: Reklama
Publikuota: 2022-05-24 15:29
Rugpjūčio 13–14 dienomis konferencijos „Moters vizija“ komanda, kvies moteris vienas arba su savo antrosiomis pusėmis ir vaikais prisijungti prie pajūryje vyksiančio dviejų dienų festivalio.

Pirmą kartą organizuojamas festivalis vyks neeilinėje vietoje – Smiltynės jachtklube, kur gamtos grožį tobulai papildo jachtų elegancija. Tai – vieta ne tik poilsiui ir geram laikui bei pramogoms, bet ir savęs tobulinimui, paskaitoms ir naujų pomėgių atradimui.

Tokio pobūdžio festivalio, orientuoto į moteris, Lietuvoje dar nėra buvę. Pagrindinė jo mintis – atsižvelgti į 5 svarbiausius aspektus gyvenime – santykius, sveikatą, finansinę gerovę, savirealizaciją ir grožį. Remiantis šiais aspektais ir buvo sukurta festivalio programa, kurioje – nuo paskaitų apie verslą ir finansus, iki pasiplaukiojimo pramoginiai laivais, juoko jogos, piešimo ant vandens ir henna tatuiruočių.

Taip pat dalyvių laukia ir tokios pramogos kaip žygis pajūriu, vandens pramogos bei viską vainikuojantis Leono Somovo ir Diletos Meškaitės dueto koncertas. Pramogų ir saviugdos įvairovė leis mėgautis veikla, kuri pasirodys įdomiausia nieko nepadauginant.

Festivalyje savo patirtimi dalinsis verslininkas Ignas Staškevičius, muzikos autorius Jonas Nainys, psichologas Darius Ražauskas, finansų ekspertė Viktorija Čijunskytė ir daugelis kitų įvairiausių sričių atstovų. Svarbiausia pranešimų idėja – kaip rasti balansą tarp darbo ir poilsio, kūrybos ir asmeninių santykių, finansų ir sveikatos.

Ignas Staškevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Ignas Staškevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Jonas Nainys-Jovani / Luko Griciaus nuotr.
Jonas Nainys-Jovani / Luko Griciaus nuotr.

„Pastebėjome renginių moterims poreikį, o ypač – festivalių. Viena yra dalyvauti vienos dienos konferencijoje, o visai kas kita – atsidurti naujoje aplinkoje, tarp daugybės motyvuotų moterų ir leisti sau „pasimiršti“ porą dienų, – teigia festivalio organizatorė Sandra Jakštaitė. – Šiuolaikiniame pasaulyje moterys turi pažinti, įsigilinti ir ištobulinti tiek daug sričių, kad kartais kažkuri viena ir pasimiršta. Todėl kalbėsime ne tik apie verslą, finansus, bet ir apie santykius, buitį ir netgi kūno senėjimo procesus. Paliesime visapusiškos saviugdos temas. Tikime, kad kiekviena atras tai, kas jai aktualu, o galbūt ir buvo pamiršta.“

Sandra Jakštaitė
Sandra Jakštaitė

Abi dienas festivalyje organizuojama skirtinga programa, todėl rekomenduojama nepraleisti jų abiejų, tačiau, jei visgi atsirastų moterų, kurioms patogi tik viena iš jų – yra galimybė įsigyti bilietus kiekvienai dienai atskirai. Tikimasi, kad dalyvės ne tik galės smagiai praleisti laiką vienos ar su draugėmis, bet ir susirasti bendraminčių, kurios galbūt netgi taptų bičiulėmis ateityje.

Konferencijos „Moters vizija“ vasaros festivalis
Konferencijos „Moters vizija“ vasaros festivalis
Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama