Po gimdymo puikią figūrą susigrąžinusi G.Lebedeva pataria: noro neužtenka, svarbu laikytis kelių taisyklių

Greta Lebedeva-Kazakevič su duka Elara ir sūnumi Eldaru / Socialinių tinklų ir Lauber photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-04-05 20:57
Sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič – dviejų vaikų, trejų sūnaus Eldaro ir vienerių dukrytės Elaros mama. Visuomet figūrą puoselėjusi G.Lebedeba nėštumo metu papildomų kilogramų neišvengė, vis tik nuoseklaus darbo dėka moteris vėl gali džiaugtis dailiomis kūno linijomis. Portalui Žmonės.lt Greta pasakoja, kad siekiant figūros pokyčių noro neužtenka – svarbu nepamiršti kelių svarbių dalykų.

Sporto trenerės ir mitybos specialistės Gretos Lebedevos-Kazakevič gyvenime šiuo metu svarbiausia yra motinystė. Namie – du maži vaikai, kuriems ji skiria daugiausiai dėmesio, rūpesčio ir meilės. Vis tik moteris stengiasi nepamiršti savęs ir rasti laiko mėgstamai veiklai – sportui.

Portalui Žmonės.lt Greta pasakoja, kad prieš kurį laiką grįžo prie darbo ir nuotoliniu būdu ėmė konsultuoti moteris, trokštančias pasiekti figūros pokyčių. Mitybos planus ir treniruočių programas klientėms sudarinėjanti trenerė pastebėjo, kad daug jų stokoja pasitikėjimo savimi ir motyvacijos.

Greta Lebedeva-Kazakevič su duka Elara / Lauber photography nuotr.
Greta Lebedeva-Kazakevič su duka Elara / Lauber photography nuotr.

Labai dažnai į ją kreipiasi neseniai pagimdžiusios moterys, siekiančios atsikratyti nėštumo metu priaugtų kilogramų, tačiau tikslingai siekti savo tikslų ne visada pavyksta. Siekdama įkvėpti ir motyvuoti savo klientes bei sekėjas, Greta pasidalijo nuotrauka, kuri byloja – atkaklaus darbo dėka tobulas formas galima susigrąžinti.

„Kone kiekviena moteris yra nepatenkinta kuria nors kūno vieta ar vietomis, tačiau nedrįsta kreiptis pagalbos ir pradėti keistis. Vis tik moters kūnas yra stebuklas ir pasiekti rezultatų tikrai įmanoma. Siekiau, kad moterys įgautų daugiau pasitikėjimo, tad pasidalijau nuotrauka, kurioje matomi mano kūno pokyčiai.

Savo pavyzdžiu norėjau parodyti: nė viena moteris po gimdymo neatrodo tobulai. Mano figūra taip pat ne iš karto tapo tokia, kokia buvo. Reikėjo įdėti nemažai darbo ir pastangų“, – Žmonės.lt sako G.Lebedeva-Kazakevič.

Greta Lebedeva-Kazakevič po pirmojo gimdymo / Socialinių tinklų nuotr.
Greta Lebedeva-Kazakevič po pirmojo gimdymo / Socialinių tinklų nuotr.

Sporto trenerė pabrėžia, kad naivu tikėtis, jog pokyčių pavyks pasiekti per kelias savaites. Šis klaidingas įsitikinimas neretai palaužia moterų ryžtą.

„Dalis jų pradeda stengtis – sportuoti, sveikai maitintis. Jei rezultatų greitai pasiekti nepavyksta, joms nusvyra rankos. Moterys sako: man nesiseka, aš esu kitokia, kalti mano genai. Jų kaltinti nevertėtų“, – sako Greta ir priduria, kad nors genai turi įtakos, rezultatui daugiausiai įtakos turi nuoseklios treniruotės ir mityba. Svarbiausia – nepasiduoti ir apsišarvuoti kantrybe.

Pati G.Lebedeva pokyčių pasiekė per metus. Ji tikina, kad auginant du mažus vaikus rasti laiko sportui nelengva. Ši priežastis iš dalies nulėmė, kodėl dabartinio rezultato ji nepasiekė anksčiau.

„Galėjau sportuoti tik namie ir ne taip dažnai, kaip norėjau. Na, bet reikia derintis prie vaikučių. Jų priežiūra – labai didelis darbas“, – šypsosi Greta.

Pirmojo nėštumo metu moteris priaugo šešiolika, per antrąjį – devyniolika kilogramų. Vis tik ji priduria, kad laukdamasi kūdikių visuomet stengdavosi jausti saiką ir nepersivalgyti. Tai, anot jos, labai svarbu.

„Valgiau absoliučiai viską, tačiau nesiekiau maitintis už du. Vėlgi, nėštumo metu hormonai kinta ir ima kauptis skysčiai. Tu tada gali daryti bet ką – valgyti arba nevalgyti, kilogramų tikrai priaugsi“, – tvirtina ji.

Greta priduria, kad valgant nereikia skubėti – priešingu atveju persivalgymo tikimybė gerokai išauga.

„Reikia kramtyti lėtai, nes tuomet sotumo jausmas ateina kur kas greičiau ir suvalgome mažiau“, – Žmonės.lt sako sporto trenerė.

Daug klausimų dėl figūros Greta tikina sulaukianti socialiniuose tinkluose. Susidomėjusių ir susižavėjusių sekėjų smalsumą moteris patenkino Instagrame patalpinusi nuotrauką, kurioje jos kūno pokyčiai – akivaizdūs.

„Kokį milijoną gražiausių žinučių, reakcijų ir komentarų gavau storiuose, tad pasidalinsiu ir savo profilyje šiuo koliažu.

Gal nepapuoš labai profilio, bet noriu parodyti visoms moterims, koks mūsų kūnas yra stebuklas. Kokius kūno pokyčius turėjau jau du kartus, po dviejų gimdymų. Šis pokytis po dukrytės Elaros gimimo.

O moterims palinkėsiu kantrybės, šiek tiek pastangų ir viskas bus gerai. Mylėkime save ir savo kūną“, – rašė Greda Lebedeva-Kazakevič.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama