Po įžeidimų Maskvoje Ala Pugačiova nebeištvėrė: atsikirto į puolimą po daugiau nei mėnesio tylos

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-31 10:06
Rusų estrados primadona Ala Pugačiova kartu su vyru komiku, dainininku Maksimu Galkinu jau kurį laiką gyvena Izraelyje – čia pora su vaikais išyko Rusijai pradėjus karą Ukrainoje. Putino režimą ir karą smerkiantis M.Galkinas jau sulaukė pykčio bangos ir grasinimų, o dabar įžeidimai buvo skirti ir A.Pugačiovai.

Socialinio tinklo „Telegram“ kanale „NEXTA Live“ buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip ant Maskvoje stovinčio Ostankino televizijos pastato atsiranda necenzūrinis užrašas, skirtas Rusijos dainininkei Alai Pugačiovai, rašo unian.net.

Ant pastato sienos didelėmis raidėmis pasirodė užrašas: „Ala, kaip gerai, kad tu pasprukai. Ala, tu seniai čia visus už**sai“.

Į šį poelgį sureagavo ir pati dainininkė. Po 1,5 mėnesio tylos A.Pugačiova socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje patalpino vaizdo įrašą, kuriame sureagavo į Maskvoje pasirodžiusius įžeidimus.
 
Vaizdo įrašą, kuriame primadona užfiksuota besišypsanti, lydėjo prierašas: „Kuo žemesnis intelektas, tuo garsesni įžeidinejimai. Gyvenk ramiai, šalie!“.

Primename, kad jau pirmosiomis Rusijos įsiveržimo į Ukrainą dienomis Ala Pugačiova kartu su vyru Maksimu Galkinu ir vaikais išvyko į Izraelį. Už tokią savo antikarinę poziciją M.Galkinas jau sulaukė pasekmių Rusijoje. Vyras buvo atleistas iš Pirmojo kanalo, kuriame dirbo šešerius metus. Taip pat atšaukti M.Galkino koncertai Rusijoje. Negana to, jam norima iškelti baudžiamąją bylą.

Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova paskelbė esanti pasirengusi ginti savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris Rusijoje gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl savo antikarinės pozicijos.

Apie tai „YouTube“ laidos „I Gryanul Grem“ eteryje papasakojo šeimos draugas, Rusijos publicistas Maratas Gelmanas, rašo portalas unian.net.

Poros bičiulis pacitavo A.Pugačiovos žodžius: „Jei jie pradės bylą prieš Maksimą, aš pradėsiu kalbėti ir nesustosiu.“

M.Gelmanas pridūrė, kad nors pati Ala vis dar nekalba konkrečiai apie karą Ukrainoje, ji iki šiol palaikė ir palaiko ukrainiečius.

Šeimos draugas taip pat pažymėjo, kad A.Pugačiova mano, jog Vladimiro Putino sukeltas karas yra beprotybė, tačiau pati dar nėra pasirengusi kovoti su jo režimu.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama