Po nesėkmių „Eurovizijoje“ Jungtinė Karalystė griebiasi šiaudo: prašo Dua Lipos komandos pagalbos

Dua Lipa ir Jamesas Newmanas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-21 19:28
Šių metų „Eurovizijoje“ dar vieną nesėkmę patyrusi Jungtinė Karalystė griebiasi šiaudo. Netikėtai 0 taškų surinkusi šalis kviečia atlikėjos Dua Lipos vadovybę išrinkti „Eurovizijos“ dainą kitiems metams, rašo BBC.

BBC pasirašė sutartį su dainininkės Dua Lipos vadovybe, kad šie galėtų išrinkti dainą kitų metų „Eurovizijos“ dainų konkursui, siekdami Jungtinei Karalystei užimti aukštą vietą.

„Tap management“, kuri taip pat rūpinasi dainininkėmis Ellie Goulding ir Hailee Steinfeld, taps atrankos dalimi po to, kai Jungtinė Karalystė šių metų konkurse liko paskutinė.

Britai iki šiol skaudžiai prisimena, kad jų šalį atstovavusiam Jamesui Newmanui nepavyko pelnyti nė vieno taško su savo daina „Embers“. Tai pratęsė konkurso nesėkmių ciklą.

Nė vienas Jungtinės Karalystės dalyvis nepateko į geriausiųjų dešimtuką nuo 2009 m. „Eurovizijos“.

„Tap management“ dalyvavimas reiškia, kad įrašų kompanija BMG nebebus įtraukta į Jungtinės Karalystės dainos pasirinkimą.

Jamesas Newmanas / „Scanpix“ nuotr.
Jamesas Newmanas / „Scanpix“ nuotr.

Be to, kiek anksčiau dėl nesėkmės prodiuseriai kreipėsi į pasaulinio lygio atlikėją Jessie J tikėdamiesi, kad ši sutiks „Eurovizijoje“ dalyvauti kitais metais.

„Prodiuserių komanda labai nori pradėti naują pradžią po šių metų šnipšto ir bando privilioti aukščiausius talentus, žadėdama pelningą įrašų pardavimą ir tarptautinį dėmesį“, – šaltinis sakė „The Sun On Sunday“.

Kaip naujienų portalui sakė šaltinis, šalis į konkursą pasiryžusi grįžti kaip reikiant kovodama, o Jessie J jiems pasirodė tinkamiausiu variantu, nes turi daugybę gerbėjų. „Ji turi daug pasekėjų Europoje. Tačiau Jessie paklausa didelė, todėl prisikviesti ją gali būti sunkiau, nei mes galvojome“, – atskleidė šaltinis.

Jessie J / Vida Press nuotr.
Jessie J / Vida Press nuotr.

Primename, kad šių metų „Eurovizijoje“ Jungtinė Karalystė liko paskutinėje vietoje su nuliu taškų, mat jų negavo nei iš kitu šalių žiuri, nei iš televizijos žiūrovų. Paskutinė vieta gal ir nebūtų labai didelis netikėtumas, bet nulis taškų – tikrai nekoks ženklas.

Kai paaiškėjo tokie Jungtinės Karalystės rezultatai, Roterdamo „Ahoy“ arenoje pasigirdo triukšmas – tokiu būdu žmonės išreiškė solidarumą su atlikėju. Į tokį rezultatą J.Newmanas sureagavo atsistodamas ir šypsodamasis.

Tiesa, apmaudus rezultatas siejamas ne tiek su pačia daina, kiek su politika – daugelis įsitikinę, kad koją pakišo „Brexit“.

Vis dėlto tai ne pirmas kartas, kai „Eurovizijoje“ Jungtinė Karalystė gauna nulį taškų – pastarąjį kartą taip nutiko 2003-iaisiais, kai šaliai atstovavo grupė „Jemini“ su daina „Cry Baby“.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama