Po sužadėtuvių – iškart ir vestuvės: susituokė aktorius A.Sakalauskas ir gydytoja G.Laubner

Arūno Sakalausko ir Gabijos Laubner vestuvės / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-04-15 14:16
Aktorius Arūnas Sakalauskas (60) balandžio 15-ąją tapo vedusiu vyru. Vilniuje jis susituokė su gydytoja toksikologe Gabija Laubner (41). Vestuvės įvyko po sužadėtuvių praėjus vos savaitei.

Aktorius Arūnas Sakalauskas ir gydytoja Gabija Laubner balandžio 15-ąją pažymėjo savo vedybinio gyvenimo pradžią. Prieš pat Velykas Vilniuje įvyko jųdviejų vestuvės.

Pora vestuvinius žiedus sumainė jaukioje vietoje – Bernardinų sode. Šventinę dieną Arūnas ir Gabija neslėpė pakilių emocijų – jų veidus puošė plačios šypsenos. Šias jie dovanojo tiek susirinkusiems bičiuliams, tiek žiniasklaidos atstovams.

 Arūnas Sakalauskas vedė mylimąją Gabiją Laubner / Luko Balandžio nuotr.
Arūnas Sakalauskas vedė mylimąją Gabiją Laubner / Luko Balandžio nuotr.
 Arūnas Sakalauskas vedė mylimąją Gabiją Laubner / Luko Balandžio nuotr.
Arūnas Sakalauskas vedė mylimąją Gabiją Laubner / Luko Balandžio nuotr.

Pasveikinti A.Sakalausko ir G.Laubner vestuvių proga atvyko gausus būrys bičiulių, tarp jų – rašytojas ir aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko, „Kitokių pasikalbėjimų“ kūrėjas, keliautojas Mantas Bertulis, aktorius Džiugas Siaurusaitis.

Vestuvių akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Apie savo santykius atvirauti nelinkę A.Sakalauskas ir G.Laubner vestuves atšoko kone iškart po piršlybų – pora susižadėjo dar visai neseniai, praėjusį šeštadienį.

Oskaro Koršunovo spektaklyje „Miegantys“ debiutavęs ir Peni vaidmenį atlikęs aktorius Arūnas Sakalauskas ryžosi svarbiam žingsniui. Po 4,5 valandos trukusio spektaklio, kai aktoriams atėjo metas nusilenkti žiūrovams, A.Sakalauskas scenoje pasipiršo mylimajai G.Laubner ir įteikė jai sužadėtuvių žiedą.

Jautrios akimirkos liudininke tapusi publika apdovanojo porą gausiais plojimais.

Ypatingas sužadėtuves teatre užfiksavo žurnalistė Nemira Pumprickaitė:

Netikėta! Marius Ivaskevicius "Miegantys" baigėsi Arūnas Sakalauskas piršlybomis.

Posted by Nemira Pumprickaitė on 2022 m. balandžio 9 d., šeštadienis

Tiesa, žinia apie poros ketinimą susituokti pasklido kiek anksčiau – balandžio 6-ąją.

Arūnas Sakalauskas su gydytoja Gabija Laubner pirmą kartą drauge pasirodė filmo „Mėlyna kaip apelsinas žemė“ premjeroje Vilniuje. Žurnalui „Žmonės“ aktorius patvirtino, kad į kino seansą kartu atėjusi Gabija Laubner – jo mylimoji. 

A.Sakalauskas apie gydytoją toksikologę G.Laubner praėjusių metų pabaigoje užsiminė žurnalui „Savaitė“ duotame interviu. Su priklausomybe nuo alkoholio kovojęs aktorius tuomet medikei dėkojo už pagalbą.

„Buvo laikotarpis, kai teko labai daug dirbti ir teatruose, ir televizijų laidose, o ir santykiai šeimoje buvo pašliję. Buvau arti pragaro... Mano nepriklausomas guru šiame išlaisvinimo kelyje buvo žinomas toksikologas Robertas Badaras, taip pat daug padėjo daktarė Gabija Laubner. Jie man patarė lankyti anoniminių alkoholikų klubą. Čia ir radau išeitį“, – „Savaitei“ prisipažino aktorius.

Gabija Laubner Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje dirba Ūminių apsinuodijimų ir Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių vedėja. Taip pat ji dirba Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto Anesteziologijos ir reanimatologijos klinikoje, dėsto klinikinės toksikologijos kursą studentams, yra gydytojų rezidentų vadovė.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama