Prakalbo prie ligoninės negyvos numestos Christy Giles vyras: „Manome, kad yra ir kitų aukų“

Christy Giles ir jos vyras Janas Cilliersas / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-12-19 13:58
24-erių modelio Christy Giles, kurios kūnas buvo rastas numestas prie ligoninės, vyras Janas Cilliersas prabilo apie savo žmonos mirtį po to, kai Los Andželo policijos departamentas paskelbė, kad buvo suimti trys įtariamieji, susiję su šia byla.

Interviu leidiniui „People“ Janas Cilliersas papasakojo, kaip jautėsi išgirdęs žinią, kad detektyvai sulaikė kelis asmenis praėjus mėnesiui po to, kai žmona Christy Giles ir jos draugė Hilda Marcela Cabrales-Arzola nuėjo į vakarėlį ir nebegrįžo namo.

„Iš palengvėjimo atsidusau, – prisipažino jis „People“. – Tačiau aš taip pat suprantu, kad tai tik mūšio pradžia. Kad šie vyrai būtų įkalinti, reikės dar daug pereiti.“

41-erių našlys neslėpė, kad vis dar bando susitaikyti su mintimi, jog teks gyventi be mylimosios, tačiau „padeda visur, kur gali“ ir „darys viską, ką gali, kad padėtų įvykdyti teisingumą dėl Christy“.

„Žinau, kad turiu būti stiprus, ir darysiu viską, ką galiu, kad dėl mano žmonos būtų pasiektas teisingumas, kurio ji nusipelnė, nors joks teisingumas jos nesugrąžins į gyvenimą. Jos vis tiek nebebus“, – „People“ sakė J.Cilliersas . – Bet tikimės, kad tai neleis šiems vyrams daryti ką nors bloga su jokia kita moterimi.“

Velionės vyras ir modelio šeima kartu su Los Andželo policijos departamentu tiki, kad gali būti ir daugiau aukų, nukentėjusių nuo suimtų vyrų.

„Mes tikrai manome, kad yra ir kitų aukų. Ir norėtume, kad jos prisidėtų prie šios bylos, kad padėtų išstumti šiuos vyrus iš gatvės. Ir tai sustabdytų šiuos vyrus nuo skriaudos bet kuriai kitai moteriai“, – „People“ kalbėjo J.Cilliersas.

Vyras sako neabejojantis, kad tai, kas nutiko jo žmonai ir jos draugei, yra baisus nusikaltimas: „Jos bandė išvykti. Ir kvietė „Uber“. Ir kad ir kas nutiko per kitas 12 valandų, dėl to galiausiai jos mirė“.

Dabar J.Cilliersas gali tik įsivaizduoti, kokios buvo jo žmonos ir jos draugės paskutinės gyvenimo akimirkos.

„Manau, joms labai skaudėjo. Ir jos labai išsigando. Ir dėl to plyšta mano širdis“, – svarstė našlys. Vis dėlto, anot „People“, jo atmintyje išliks ir daugybė gražių prisiminimų apie Christy, kuri „mokėjo, kaip gyventi šią akimirką“, buvo jo didžiausia palaikytoja ir spinduliavo meile.

Ch.Giles ir J.Cilliersas buvo susituokę dvejus su puse metų. Susipažino meno galerijoje, ten juos suvedė bendras draugas. Vėliau jų draugystė peraugo į meilę.

„Dar niekada nebuvau jautęs tokios gilios meilės, ir abejoju, kad kada nors vėl tokią pajusiu. Ji buvo tikrai neįtikėtinas žmogus“, – gražių žodžių mirusiai mylimajai negailėjo Janas.

Primename, kad Los Andželo policijos departamentas paskelbė, jog buvo sulaikyti 37-erių Davidas Pearce'as, 47-erių Michaelas Ansbachas ir 42-erių Brandtas Osbornas.

D.Pearce'ui, kuris, kaip teigiama, yra aktorius bei prodiuseris ir praeityje jau buvo kaltintas užpuolimu bei išžaginimu, pateikti kaltinimai dėl žmogžudystės, o M.Ansbachas ir B.Osbornas kaltinami prisidėję prie nusikaltimo.

Policija teigia, kad sulaikytieji – tie patys kaukėti vyrai, kurie lapkričio 13 d. numetė modelio Christy Giles ir jos draugės dizainerės Hildos Marcelos Cabrales-Arzolos kūnus prie skirtingų Los Andželo ligoninių. Tuo metu abi merginos buvo be sąmonės.

Radus Ch.Giles, iškart buvo diagnozuota jos mirtis, o jos bičiulė kurį laiką dar buvo kritinės būklės ir mirusia pripažinta lapkričio 24 d. Anot policijos, merginoms buvo duota narkotikų, kurių jos perdozavo.

Kaip teigiama, vėliau įtariamieji juodu „Toyota Prius“ be valstybinių numerių nuvežė nukentėjusiąsias prie skirtingų ligoninių ir ten numetę jų kūnus pasišalino.

Hilda Marcela Cabrales Arzola ir Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.
Hilda Marcela Cabrales Arzola ir Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama