Režisieriaus Quentino Tarantino žmona Daniella laukiasi antro vaiko

Quentinas Tarantino ir Daniella Pick/Vida Press nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-02-10 11:07
Vos prieš daugiau nei dvejus metus legendinis režisierius Quentinas Tarantino (58) su žmona, Izraelio dainininke Daniella Pick (38) susilaukė pirmagimio. Vis dėlto šeimą netrukus papildys ir dar vienas narys – jie laukiasi antro vaikelio, rašo dailymail.co.uk.

Nors didžiausioms Holivudo žvaigždėms įprasta apie džiugias naujienas pranešti socialiniuose tinkluose, tačiau legendinis režisierius – ne tas atvejis.

Q.Tarantino linkęs žiniomis iš pradžių pasidalinti su artimaisiais, o tik tada viešai apie tai paskelbti. Tad ir to jis pats nepadarė, o tik sulaukęs žurnalistų skambučių patvirtino, kad netrukus jų šeimoje bus nebe trys nariai, o keturi. Ir viskas dėl to, kad jo žmona Daniella Pick laukiasi antrosios atžalos.

Tai „People“ patvirtino režisieriaus atstovai.

Primename, kad 2020 m. vasarį „Oskarų“ laureatas Q.Tarantino ir už jį 20-ia metų jaunesnė žmona pagimdė pirmagimį. Buvo skelbiama, kad pora susilaukė sūnaus.

„Daniella ir Quentinas Tarantino yra laiminga galėdami pranešti apie jų pirmojo vaikelio gimimą. Berniukas gimė 2020-ųjų vasario 22-ąją“, – teigė režisieriaus atstovas pranešime „TMZ“ ir „E! News“.

Quentino Tarantino ir Daniellos Pick vestuvės
Quentino Tarantino ir Daniellos Pick vestuvės

„The Jerusalem Post“ pranešė, kad vaikas gimė ligoninėje Tel Avive, Izraelyje.

Scenaristas ir režisierius Q.Tarantino su Daniella, kuri yra Izraelio dainininko ir dainų autoriaus Tzvika Pick dukra, susipažino 2009-aisiais, reklamuodamas savo filmą „Negarbingi šunsnukiai“ („Inglorious Basterds“).

Pora susižadėjo 2017-ųjų birželį, po maždaug metus trukusių pasimatymų. 2018-ųjų lapkritį mylimieji susituokė intymioje ceremonijoje. Daniella vilkėjo baltą suknelę su širdelės formos iškirpte, o plaukus papuošė tiara. Tuo metu Q.Tarantino dėvėjo juodą kostiumą. Jiedu pozavo baltų gėlių fone.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama