Rihanna pademonstravo drąsų nėščiosios įvaizdį: didžiausia jos baimė – pogimdyvinė depresija

A$AP Rocky ir Rihanna / „Vogue“ fotosesijos ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-04-13 20:01
Besilaukianti popmuzikos žvaigždė Rihanna (34) pasirodė ant balandžio mėnesio „Vogue“ numerio. Pademonstravusi išskirtinį nėščiosios įvaizdį, atlikėja prabilo apie neplanuotą gimdymą ir didžiausias baimes besilaukiant pirmojo vaikelio.

Naujausiame „Vogue“ numeryje Rihanna prabilo apie naują jos ir mylimojo reperio A$AP Rocky gyvenimo etapą – jųdviejų pirmagimio laukimą. Interviu metu atlikėja atskleidė, kad nėštumas buvo neplanuotas, tačiau sužinojusi, kad laukiasi, ji kaipmat apsidžiaugė ir pernelyg nedramatizavo, kad teks kiek pristabdyti savo veiklas ir atsidėti motinystei.

Rihanna užsiminė ir apie didžiausią savo baimę – pogimdyvinę depresiją, apie kurią ji vis dažniau girdi iš aplinkoje esančių moterų.

Paklausta apie didžiausią baimę gimdant, hitų kūrėja įvardijo: „Pogimdyminė depresija. Ar jausiuosi emociškai nestabili?, – retoriškai klausė ji. – Aplink tiek daug mane gąsdinančių istorijų, kurias girdžiu iš kitų moterų...“

Nepaisant galimų rūpesčių gimus vaikui, Rihanna pridūrė, kad net ir po gimdymo yra pasiryžusi ir toliau valdyti savo milijardo dolerių vertės imperiją.

„Pusiausvyra yra vienas didžiausių mano iššūkių ir visada buvo.  Dabar į žaidimą ateina kitas žmogus (pirmagimis – red.past.), tai šį tą keičia, tačiau turiu verslus, kurie patys savaime nesivystys“, – kalbėjo ji.

„Mano mama su mumis, trimis vaikais, susitvarkė net neturėdama tiek resursų, kiek aš turiu, todėl aš tikrai galiu tai padaryti“, – pridūrė netrukus mama tapsianti Rihanna.

Apsinuoginti prieš fotografus nepabijojusi besilaukianti atlikėja taip pat gynė tokį savo sprendimą ir teigė iš naujo apibrėžianti nėštumo madą.

„Tikiuosi, kad man pavyko iš naujo apibrėžti, kas nėščioms moterims laikoma „padoru“. Mano kūnas šiuo metu daro neįtikėtinus dalykus, ir aš to nesigėdysiu“, – sakė ji.

„Nėštumo laikotarpiu moterys turėtų jaustis šventiškai. Kodėl turėtume slėpti nėštumą? Kai sužinojau, kad esu nėščia, pagalvojau: tikrai neapsipirkinėsiu nė viename nėščiųjų skyriuje“, – pridūrė žvaigždė.

Pozuodama „Vogue“ viršeliui 34-erių dainininkė išdidžiai pademonstravo nuogą nėščiosios pilvą, pasipuošusi žinomais prekės ženklais.

Vienoje iš fotosesijos nuotraukų atlikėja pasirodė be apatinių drabužių, apsivilkusi „Saint Laurent“ paltą, kurį sukūrė Anthony Vaccarello.

Rihanna taip pat pozavo su prašmatniu raudonu trumpu švarkeliu ir prie jo priderintu Ricko Owenso sijonu. Kitose nuotraukose ji pasirodė ir su kitais prabangių prekės ženklų drabužiais, kurie paliko vietos ir jos apnuogintam kūnui.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie Rihannos nėštumą pasklido po to, kai socialiniuose tinkluose pasirodė žavios nuotraukos – Niujorko gatvėje užfiksuoti Rihanna ir A$AP Rocky. Dainininkė nė nebandė slėpti apnuoginto nėščiosios pilvuko. 

Pora apie savo jausmus viešai prabilo 2020 metų lapkritį. Tačiau kalbos, kad A$AP Rocky kartu su Rihanna – daugiau nei draugai, pradėjo sklisti dar 2013 metais, kai reperis kartu su dainininke leidosi į jos pasaulinį koncertinį turą „Diamond World Tour“.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama