Savaitgalį Vilniuje – mados ir dizaino festivalis

Dalyviai / Gamintojų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-08 14:35
Vasara Vilniuje prasidės stilingai. Jau šį savaitgalį, birželio 10–11 d., Gedimino prospekte susiburs dizaineriai, kūrėjai ir madai neabejingi miestiečiai. Mados ir dizaino festivalis DI’FEST kvies susipažinti su daugiau nei 150 kūrėjų bei dizainerių.

Festivalis DI’FEST išaugo iš 4 sėkmingų „Dizaino skvero“ projektų, kurie vyko pagrindiniuose Vilniaus renginiuose. Čia kūrėjai ir dizaineriai pristatė savo kuriamą produkciją. Susidomėjimo gausa parodė, kad Vilniui ir apskritai Lietuvai reikalingas atskiras, atviras dizaino ir mados festivalis.

Tokio pobūdžio gatvės festivaliai nėra naujiena Europoje. Milane, Berlyne, Paryžiuje, Londone, Kopenhagoje ir kitur jie yra gerai žinomi bei mėgstami jaunųjų kūrėjų.

DI'FEST metu, Gedimino pr., nuo Odminių g. iki „Novotel“ viešbučio, savo kūrybą pristatys ne tik drabužių ar aksesuarų kūrėjai, bet ir keramikai, tapytojai, interjero detalių kūrėjai, juvelyrai ir net fotografai. Čia įsikurs atskiros seminarų, šeimos, kūrybinių dirbtuvių, gurmaniško maisto, poilsio zonos ir atviras gatvės podiumas, kuriame savo kolekcijas demonstruos Lietuvos kūrėjai.

O prie V. Kudirkos aikštės lankytojų lauks nuotaikingas DIZAINO BOX'AS, kuriame savo kūrybą po vienu stogu pristatys drabužių, aksesuarų, juvelyrikos kūrėjai bei dizaineriai.

Ten pat bus įrengta vaikų zona, o šalia – kūrybinių dirbtuvių paviljonai, kuriuose festivalio lankytojai kviečiami išreikšti savo kūrybiškumą ir susipažinti su technologijų naudojimu gaminių kūrimo, gaminimo procese bei įvairių daiktų kūrimo ABC.

Organizatoriai pažada šūsnį staigmenų. Viena iš jų – Vilniaus viešojo transporto autobusuose, prie Nacionalinio dramos teatro, įrengtas knygynas bei seminarų erdvė, kurioje bus rodoma „TEDxVilnius“ transliacija gyvai. O sekmadienį čia veiks fotografijų paroda.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama