Seras Eltonas Johnas užsiminė apie karjeros pabaigą: koncertas Vilniuje gali būti paskutinis

Eltonas Johnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-20 12:07
Lapkričio 14 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje vyksiantis Eltono Johno koncertas gali tapti paskutiniu atlikėjo apsilankymu Lietuvoje. Legendinis muzikantas ir dainininkas užsiminė apie galimą karjeros pabaigą. Apie planus trauktis iš aktyvios muzikinės veiklos atlikėjas kalbėjo pirmadienį viešėdamas britų televizijos „ITV“ laidoje „Good Morning Britain“.

E.Johnas, kuris kitąmet švęs 70 metų jubiliejų, sakė, kad atėjo laikas suteikti galimybę jaunosios kartos muzikantams.

Bilietus į vienintelį Eltono Johno ir grupės koncertą „Siemens“ arenoje Vilniuje galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose ir internetu.

Galvoja užleisti vietą jauniems atlikėjams

„ITV“ televizijos ryto šou „Good Morning Britain“ apsilankęs E.Johnas diskutavo apie karjerą, didžiausius pasiekimus ir ateities planus. Atlikėjas pripažino, kad „žmonės jau turi pakankamai jo muzikos“, dėl to albumų pardavimai nebėra tokie kaip anksčiau. „Mano albumai nebėra tokie paklausūs, nes žmonės savo kolekcijose turi pakankamai daug Eltono Johno įrašų“, – teigė atlikėjas. „Man labai patinka groti ir įrašinėti, tačiau ateina laikas tuo užsiimti kitiems.“

Įkvepia nauja muzika

Seras E.Johnas praėjusį sekmadienį sensacingu pasirodymu atidarė „Apple Music“ festivalį, kuriame taip pat koncertuos reperis Chance the Rapper, DJ‘us Calvinas Harris, dainininkės Alicia Keys ir Britney Spears, atlikėjai Robbie Williamsas ir Michaelas Buble, grupės „OneRepublic“, „Bastille“, „The 1975“ ir daugelis kitų. Hito „Rocket Man“ atlikėjas neslepia, kad nauja muzika jam padeda jaustis jaunu. „Negaliu pasakyti, kad jauni atlikėjai mane įkvepia, tačiau aš klausausi naujos muzikos. Ji padeda likti priekyje ir jaustis jaunesniam“, – sakė E.Johnas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Balsas gerėja su amžiumi

Nepaisant to, kad dainininkas kitų metų kovo 17 d. švęs 70-metį, jo balsas skamba gerai kaip niekada. „Su amžiumi mano balsas tik gerėja. Manau, kad dabar dainuoju taip gerai, kaip niekada anksčiau“, – tvirtina E.Johnas. Tuo įsitikino ir festivalio „Apple Music“ žiūrovai, likę sužavėti E.Johno pasirodymu. Koncerto metu į sceną kartu su juo dainuoti ir groti lipo visas būrys jaunų atlikėjų: grupės „Devon“ vokalistė Rosie Lowe, amerikiečių dainininkas ir gitaristas Parkeris Millsapas, dainininkas Gallant ir prancūzų kilmės dainų autorė ir atlikėja Christine and the Queens.

Ateities planai ir didžiausi pasiekimai

Kalbėdamas apie ateities planus, seras E.Johnas papasakojo, ką veiks jubiliejinio gimtadienio dieną. „Tikrai būsiu Los Andžele, ten tą vakarą surengsiu labdaros renginį“, – atviravo atlikėjas, kovai su AIDS ir ŽIV paaukojęs daugiau nei 200 mln. JAV dolerių. Paklaustas, kuo didžiuojasi labiausiai, E.Johnas svarbiausiu pasiekimu ir viso gyvenimo meile įvardino savo vaikus.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama