Skaiva Jasevičiūtė įkliuvo neblaivi prie vairo: „Tą akimirką stresas ėmė viršų“

Skaiva Jasevičiūtė / G. Kropio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, 15min
Publikuota: 2022-06-20 14:16
Pirmadienį pasirodė žinia, kad radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė (39) neblaivi vairavo automobilį. Apie tai prisipažino pati S.Jasevičiūtė, žinią patvirtino ir Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė neblaivi prie vairo buvo sulaikyta penktadienį, birželio 17-ąją, Minsko plente, Vilniuje.

Susisiekti su pačia S.Jasevičiūte nepavyko – moteris telefonu neatsiliepė, tačiau netrukus apie šį įvykį ji pranešė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Ji pripažino, kad įpūtė 0,50 promiles. Jai nustatytas lengvas girtumas.

„Tai nebus malonus įrašas, bet turiu jį parašyti. Nesitikiu palaikymo, pati smerkčiau taip pasielgusį žmogų ir smerkiu save.
 
Praėjusį penktadienį namuose gurkšnojau šampaną. Buvau išgėrusi apie 250 ml, kai vienam mano taksų prasidėjo priepuolis. Priepuolis panašus į insultą – kai šuo kratosi ir inkščia, ir nebevaldo galūnių. Toks priepuolis jam buvo jau ne pirmą kartą – todėl reagavau žaibiškai – dėjau šunį į automobilį ir išvažiavau į veterinarijos liniką.
 
Tą akimirką nepagalvojau apie tai, kad vartojau alkoholį – stresas ėmė viršų. Taip, pasielgiau kvailai ir man labai gaila. Važiuodama mačiau, kad policija vykdo reidą ir turėjau galimybę nusukti kitu keliu, tačiau pati pasirinkau važiuoti į reidą, nes buvau įsitikinusi, kad viena mano išgerta taurė tikrai neviršys leidžiamos normos.
 
Klydau. Tikriausiai tai, kad išvažiavau iškart išgėrus, be pertraukos ar net elementaraus vandens atsigėrimo – parodė ką parodė – 0,5 promiles. Pareigūnai sakė, kad stresinė mano būsena dar galėjo kilstelėti rodmenis, o ji tokia ir buvo.
zm
Tai nėra pasiteisinimas, esu kalta ir už savo poelgį atsakysiu. Tai buvo blogas mano sprendimas, pervertinau savo galimybes.
 
Atsiprašau visų, kuriuos įžeidiau savo tokiu poelgiu, man tikrai gėda. Mano šuo – Lio pas veterinarą nuvyko su taksi, jam viskas gerai, džiaugiuosi bent tuo.
 
Savijauta mano prasta – kitaip ir negali būti. Dar kartą atsiprašau ir bent jau jūs pasimokykit iš mano klaidos.
 
Tiesa, ačiū pareigūnams, kurie suprato situaciją, elgėsi maloniai, palaikė ir net parvežė mane su šunimi namo po įvykio.
 
O dabar galite mane suėsti komentaruose, bet jums nepavyks skaudžiau, nei aš pati save ėdu“, – rašė Skaiva Jasevičiūtė.

Tai nebus malonus įrašas, bet turiu jį parašyti. Nesitikiu palaikymo, pati smerkčiau taip pasielgusį žmogų ir smerkiu...

Posted by Skaiva Jasevičiūtė on 2022 m. birželio 20 d., pirmadienis

Faktą apie įvykį portalui 15min patvirtino Lietuvos kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė Jorūnė Liutkienė.

Pirmasis žinią apie neblaivią prie vairo įkliuvusią S.Jasevičiūtę pranešė portalas delfi.lt. 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama